Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő, míg a...

Szerintetek mennyi idő, míg a kripto piac visszatér korábbi legmagasabb értékére?

Figyelt kérdés
Saját véleményetek szerint mikorra tér vissza az ETH, BTC és DOT a korábbi all-time-highhoz vagy annál magasabbra is akár?

2021. máj. 30. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem soha. Innen lejtmenet a nulláig, amennyit valójában érnek ezek.
2021. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Nincs rá semmilyen garancia, hogy valaha fog többet érni mint ma.


Ez egy ilyen piac. Lényegében szerencsejáték

2021. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem már siha nem fog visszamenni. Mindenki kimenti azt, ami eddig bent volt és ennyi.
2021. máj. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A kripto piacon a mai napig vannak olyanok, amik történelmi csúcsokat döntegetnek. Nem csak btc meg eth létezik a világon, bármennyire is az a piaci kapitalizáció nagy része, de az nem azt jelenti, hogy csak abba érdemes befektetni.
2021. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Sztem 2 honap max az uj csucsig.
2021. máj. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
A Bitcoin hosszú távon halálra van ítélve, olvasgassatok utána. Persze addig még sok ember sok pénzt kereshet rajta, de milliók meg majd lenullázódnak.
2021. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SIDLER22 ***** válasza:
57%

Utolsónak igaza van. Én nekem is van Bitcoinom, de kizárólag trading-re használom mivel az a fő ármozgató. Ezen kívül szerintem másra nem jó. Nagyon lassú. Nem is túl biztonságos. Nem is túl modern...

Én a jövőt valami másba látom. Esetleg Cardano-ba. Vagy legalább Ethereum.

2021. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Nincsenek olyan adataink amelyekből a jövőre vonatkozó árfolyamokat le lehetne olvasni, ezért bármiféle válasz bárkitől, ezzel kapcsolatban jóslás vagy találgatás kategória.


Olyan adataink vannak amelyek a múltból származnak és bizony a Bitcoin árfolyam mozgása, a múltbéli adatok alapján, követ egyfajta ciklikust. Az úgynevezett felezés után x idővel, eddig mindig volt egy felívelés, amióta altok léteztek, mindig volt egy időszak, amikor a BTC dominanciája esett és az altoké növekedett és már egy ideje a BTC mozgása hatással van az egész kriptopiacra, lévén, hogy nagyon sok mindent BTC páron kereskednek.

Van egy mintázat ami alapján, a múltbeli adatok alapján azt gondolom elméletileg nyár vége.


Viszont ez egy kockázatos befektetés, megeshet, hogy csak négy év múlva, megeshet, hogy soha többé és akár az is hogy már holnap vagy éppen hogy 5 perc múlva vagy akár 5 perc múlva még jobban bezuhanhat. A múltbeli adatok azonban egyfajta önbe teljesítő jóslatok, sokan döntenek ezek alapján. Az árfolyam görbe amit pedig nézel valójában emberek döntése. Bár megjegyzem ma már sok esetben inkább a robotoké.


Ha kriptóval foglalkozol, az egy magas nyereséget ígérő, de kockázatos befektetés. Mindegy hogy hodler vagy vagy napi szinten kereskedsz vagy tippek alapján, vagy valami platformon amin profi vagy azokat annak mondott kereskedőket másolsz, semmi nem jelent kiskaput az alól a szabály alól, hogy a kriptovalutákkal kapcsolatban annyi pénzt kockáztass, amelynek az elvesztése vagy esetleg hosszabb távú mellőzése nem fáj.


Ár és érték között különbség van és persze a Bitcoin értékével kapcsolatban vannak viták, van aki szerint semmit nem ér van aki szerint meg van értéke. Viszont az amit most BTC/USD, BTC/euro vagy BTC/forint alapon nézünk az az ára és nem az értéke. Ha fogod ezt az ár grafikont és megnézed a múltbeli adatokat, akkor azok alapján az hogy négy év múlva túl lesz a mostani ATH-n, az eléggé valószínű. Ne biztos de valószínű. Akárhányszor is jósolják meg a végét minden egyes korrekcióban vagy medve piacon. A mai árfolyam csak akkor a Bitcoin értéke, ha olyan pénzt raktál be, ami mondjuk kenyérre kell, mert akkor bizony a fiat árfolyama meghatározza azt, hogy milyen értékre cserélheted.


Ha úgy alakult, hogy ha nem is kenyérre kell, de aggódsz a befektetésedért, akkor kérlek járj utána nézd meg az adatokat és értsd meg azt, hogy akkor buksz, ha ezt az árat most akarod fiatra vagy értékre váltani, de ha 4-8-12 stb év múlva, akkor szerintem annak nagyobb az esélye mint annak, hogy most vége van a bika piacnak. Szerintem még nem ért véget a ciklus, de az van, hogy a tejföl árát sem tudom neked megtippelni holnapra.

2021. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!