Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Távfűtés - miért kell a...

Távfűtés - miért kell a Főtávnak nyáron is 8 ezer Ft-ot fizetni havonta?

Figyelt kérdés
Amikor nincs is fűtés. Nem törvényellenes ez?

2021. jún. 2. 14:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igy van 20 as sajnos butak az emberek mint ez a fotavos alapdojas kerdes is mutatja...
2021. jún. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Hintalow ***** válasza:
Amúgy meg a főtávot nem szabad az elműhöz hasonlìtgatni, egyrèszt az elektomos rendszer kevèsbè karbantartásigènyes, másrèszt mèretgazdaságosságban is nagyon mások, áramot minden háztartás használ, plusz minden ipari szereplő a sarki kisbolttól a hatvani boschig bezárólag, távfűtèst meg csak kb a lakótelepek. Persze, hogy olcsòbban kihozható az áram.
2021. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én együtt tudok érezni a posztolóval. Fele akkora tégla lakásban én alig több, mint harmadát fizetem a gáz fűtésért egy hónapra lebontva egész évben, mint amennyit ő nyáron, és 23-24 fokot tartunk.
2021. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Te sem okos 23as.

1. Ha nem tetszik a rendszer el lehet koltozni

2. A tavfutes olyan koltsegektol es gondoktol is mentesit mint pl kémèny, gazkeszulek karbantartas stb


Nem kell ezen egyuterezni hanem ahogy itt elottunk paran elmagyarazni amit nem ert es ami miatt rosszul erzi magat

2021. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24:

1. Pontosan ezért nem költöznék panelba, régebben laktam, de azt csak béreltük, de ott is horror fűtési díjak voltak, pedig szigetelt, délnyugati fekvésű, új nyílászárós lakás volt, költségmegosztóval.


2. Konvektoros lakásban lakok, kémény nincs.


Egyébként vicces, hogy te osztod az észt, hogy a posztoló milyen hülye, aztán meg előadod, hogy ha nem fizetne előre nyáron a következő télre, akkor mekkora szívás lenne télen kifizetni az egészet. Te azon pénzügyi analfabéták közé tartozhatsz, aki nem érti, hogy miért jobb, ha most kapsz X összeget, mint ha ugyanazt fél év múlva kapod.

2021. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem penzugyekben is okosabb vagyok nalad mert tudom hogy parezer forintnál elhanyagolhato a kulonbseg hogy most kapod vagy kesobb...
2021. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!