Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan egészségügyi...

Van itt olyan egészségügyi dolgozó aki megkapta a 100%-os táppénzt a covidos megbetegedés miatt ?

Figyelt kérdés
2021. jún. 15. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Jah persze, szabira küldtek amikor covidos voltam.
2021. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó volt a tendencia, de itt nálunk a kórházban sokan megkapták.
2021. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kb mennyi idő után?


Anyukám még januar elején beadta, de még nem kapott semmi levelet vagy választ. Egyszer hívták valami egyeztetés miatt.

2021. jún. 15. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Az azért baromira para... Tp ügyintézési határidő pár hét alatt meg szokott lenni.
2021. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Beszélt már a kormányhivatallal (? nem vagyok biztos) és mondták, hogy mivel rengetegen beadták és kevesen vannak rá így nem kevés időbe telik.

De ha már hívták az egyeztetés miatt akkor már átment a “rostán”. Mert ha elutasítják akkor már itt elszokták. És, hogy onnan valahova máshova küldik és állítólag ott időznek vele sokáig.

És egyik ismerősünknek is vissza jött 1 hónapon belül az elutasítás.


Csak jó lenne tudni, hogy van-e rá remény illetve, hogy van-e olyan aki valóban megkapta mert nem nagyon hallani róla

2021. jún. 15. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg fura, én a beadástól számítva másfél héten belül kaptam a pénzt.
2021. jún. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!