Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyernétek lottón a...

Ha megnyernétek lottón a főnyereményt, magatoknak tartanátok meg, vagy másoknak is adnátok belőle?

Figyelt kérdés
Attól most tekintsünk el, hogy erre nagyon minimális az esély.

2021. jún. 21. 12:06
A kérdező szavazást indított:
Csak magamnak tartanám meg.
Adnék belőle a családtagoknak, akár rokonoknak, barátoknak is, de nagyobb részt tartanék meg magamnak.
Adnék belőle a családtagoknak, akár rokonoknak, barátoknak is, mindenki egyenlő részt kapna, és én is ugyanannyi részt tartanék meg magamnak.
Egyéb.
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Max a legközvetlenebb családtagjaimat segíteném belőle, szülők, testvér, mindenki más felejtsen el.
2021. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyernem senkinek a csaladba se a rokonsagba nem mondanam meg. Tobb embert/csaladot tett tonkre a nyeremeny mint amennyin segitett
2021. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Testvérnek szülőknek félretennék 100-100 milliót és minden évben megkapnák a kamatait. Magát a pénzt nem adnám oda.

Max még 1-1 lakást/házat is csapnék mellé.

2021. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmit, max. a gondtalan eletet az idos szuloknek amig meg elnek. Minden mast szanaszet diverzifikalt befektetesekbe, ingatlanba, a gyerek oktatasara, meg egy elheto meretu es elhelyezkedesu hazba.
2021. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak adnék belőle kérdés nélkül, másnak nem nagyon.
2021. jún. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek olyan arányban adnék belőle, ahogy megérdemli. Egyik szülő kapna, a másik aki gyakorlatilag elhagyott egy forintot se. Nagyszülőkkel jóban vagyok, ők is kapnának. De nem százmilliókat, hanem annyit amivel rendbe tudják tenni az életüket egyszeri alkalommal (ház felújítása, jelzáloghitel kifizetése, régi autó lecserélése egy pár milliós suzukira)
2021. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem szívesen osztogatnám, de annyit azért nyilván mondanék bármelyik rokonomnak, hogy akkor ami hitele/adóssága van, arról mutasson egy pontos kimutatást és együtt lenullázzuk. Fontos, hogy ez egyszeri alkalom, a jövőben nem ismétlődik meg, de egy tiszta lap szerintem nem rossz dolog. Aztán azért körbe is kérdeznék, hogy kinek van halaszthatatlan egészségügyi kiadása, ki az, akinek pl. az ingatlanán sürgősen felújítási munkálatokat kellene végeznie, hogy ne dőljön rá/ne ázzon be/télen ne fagyjanak meg stb, illetve ki szeretne tanulni valamit valahol, ami ingyenesen nem oldható meg, várhatóan az előrejutásában segítené és nem az esze hiányzik hozzá, hanem pusztán az anyagiak. Bárminemű luxus, jóléti kiadások, ingatlan vagy autóvásárlás, külföldi utazás, ruhák, ékszerek, plasztikai műtét, harácsolás, rongyrázás, "soha többé ne kelljen dolgozni" és társai nem olyan dolgok, amikben szívesen tudnék segíteni, így az ilyen kéréseket biztosan elutasítanám, de azért nem titkolnám el, hogy nyertem a lottón vagy egyéb módon mondjuk milliárdos lettem. Viszont meg kell azt is érteni, hogy ez azért nem a világ minden pénze, el lehet ezt is költeni, mint mindent. Ha egy ekkora összeghez jutnék, előbb várhatóan nem nyúlnék hozzá pár hónapig, és pénzügyi szakember (nem egyenlő a privát banki referenssel), valamit pszichológus segítségét kérném, aztán megpróbálnék minél bölcsebb lenni. Nem biztos, hogy sikerülne. :)
2021. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszek abban hogy ezt még meg lehet nyerni. Ha itt már minden pénzt ellopnak akkor ezt miért ne lopnak el? Az államé a szerencsejáték, ezt a pénzt a legkönnyebb ellopni. Úgy csinálnak mintha valaki nyert volna. Sajnos el tudnam képzelni simán.
2021. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Lehet nullazni nekem nyolc. Vegyetek jó sok lottót. Xd Birkák.
2021. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Csak a családomnak adnék illetve mélyszegény családoknak es allatmenhelynek ajánlanék fel egy kis összeget vagy adományt🙂
2021. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!