Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy MLM altal eladott termek...

Egy MLM altal eladott termek tenyleg tul van arazva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 23:22
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
En legtobbszor ugy hallottam hogy tul arazottak ezert kerdeztem. Szoval inkabb azoknak adok igazat akik ezt az allitast igazoljak.
2021. jún. 26. 21:45
 12/45 anonim ***** válasza:
3%
@10 Ezt a szar dumát már más MLM-es kérdések alatt is próbáltad előadni, ezzel szemben a valóságban továbbra is szar marad.
2021. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, szerinted a Ferrari is túlárazott?


Én azt gondolom, hogy hasonlót hasonlóval szokás összehasonlítani.


Az, hogy itt az egyik trollmadár egy prémium minőségű terméket a teszkóssal hasonlít össze, őt minősíti.


Ha a Suzuki lenne Ferrari-áron, az túlárazott lenne. De mivel a Ferrari van Ferrari-áron, ezért értelmetlen túlárazottságot még csak említeni is.


Egy korrekt MLM-cègnél kizárólag prémium minőségű termékeket tudsz vásárolni, ha csatlakozol a cég partnerprogramjához, akkor diszkont áron.


A prémium minősègű termékek nem valók mindenkinek. Nem véletlen, hogy az itt trollkodó madarak sem Ferrarival járnak, s nem kétmilliós MAC-gépen pötyögik be a sületlenségeiket. Nekik sem való a prémium. Rabszolgák ők, akik a főnökeik céljaiért robotolnak 40 évig, hogy aztán éhbérnyi nyugdíjjal tengődjenek még 5-10 évet. Jó esetben.


Nekik a százasbolt való meg a lecsókalbász. Meg a hitelből vett alsó kategóriás autó, meg a hitelből vett telefon, ami már akkor elavultnak számít, amikor birtokba veszi.


Prémium termékek az igényes embereknek való, azoknak, akik nem a legolcsóbbat, hanem a legjobbat akarják mindenből.


Azt meg mindenki maga dönti el ( te is ), hogy az olcsójános életet akarja-e magának ès a gyerekeinek vagy egy minőségi, tartalmas életet. A középkorban nem volt választási lehetőség, ha rabszolgának születtél, az is maradtál. Ma csak akkor maradsz rabszolga ha az is akarsz lenni. Ha rabszolgák véleményére hallgatsz…

2021. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
76%
13: saját gondolataid nincsenek?
2021. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%

@14


Csak azok vannak.

2021. jún. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
72%
14: akkor mutass már, mert ezt a BSt már elém hányták páran, és akkor se kajáltam be.
2021. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem is neked való. Te csak edd tovább a lecsókalbászt!
2021. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
13 Miert kell mas embereket lealacsonyitani? Attol hogy valaki nem tud megengedni luxus cikkeket meg ugyanugy ember es lehet boldog eletet annak ellenere hogy atlag munkat vegez. Amugy ha olyan jo az MLM akkor miert hasonlitsak annyian a piramisjatekhoz?
2021. jún. 27. 00:12
 19/45 anonim ***** válasza:
71%
18: az a legszebb, hogy én amúgy megengedhetem magamnak a luxustermékeket. Csak eszem is van mellé, így nem dőlök be ennek az ezerszer hallott szarságnak.
2021. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%

“Amugy ha olyan jo az MLM akkor miert hasonlitsak annyian a piramisjatekhoz?“


Mert a butaság nem fáj. Ha fájna, akkor inkább tájékozódna, csak ne fájjon már.

2021. jún. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!