Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy MLM altal eladott termek...

Egy MLM altal eladott termek tenyleg tul van arazva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 23:22
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
75%

"Prémium termékek az igényes embereknek való, azoknak, akik nem a legolcsóbbat, hanem a legjobbat akarják mindenből."

Te egy üres ember vagy. Lehet, hogy vannak prémium cuccaid, de a gondolkodásod alsókategóriás. Szégyen, amit írsz.


"Azt meg mindenki maga dönti el ( te is ), hogy az olcsójános életet akarja-e magának ès a gyerekeinek vagy egy minőségi, tartalmas életet."

Na, akkor elárulom neked, hogy átlag fölötti fizetésem van, és van egy nyomógombos butatelefonom, egy tízéves Fordom és egy 100 négyzetméteres házam. Van viszont egy fantasztikus párom, két gyönyörű gyerekem, sok barátom és több ezer könyvem. Akkor most tartalmatlan és rossz minőségű az életem?

2021. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

Hat igazabol erdekelne az atlagon feluli fizetes.

Hogy jutottal el odaig.

2021. júl. 1. 22:35
 33/45 A kérdező kommentje:
Vagyis: ?
2021. júl. 1. 22:35
 34/45 anonim ***** válasza:
73%

"Hat igazabol erdekelne az atlagon feluli fizetes.

Hogy jutottal el odaig."


1. Sok tanulással.

2. Sok munkával.


Hogy miért nincsenek luxus cuccaim? Azért, mert nekem ez nem fontos.

2021. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
15%
Az MLM bem létező termékek többsége túl van arazva azonban az mlmben eladott termékek többsége nincs
2021. júl. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Az mlm egy nagy baromság.
2021. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
Barom az, aki szerint baromság.
2021. aug. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
62%
Olyanok az mlm-esek, mint vmi gagyi újkeresztény szekta tagjai. Agymosottak, cikik. Kiírják magukat a normális emberek közül a szánalmas tukmálásukkal. Általában az iskolázatlanok lépnek be.
2021. aug. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
40%

"Általában az iskolázatlanok lépnek be."

Én már találkoztam tanárokkal is. Sajnos...

2021. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
53%
Nem feltétlen iskolázatlanok, de mondjuk az alacsonyabb keresetűek, akik fizetéskiegészítést vagy több fizetést keresnek. Ilyenek lehetnek simán a tanárok is, akiket tájékozatlanságuk híján be lehet palizni az mlm zsibvásározásba.
2021. aug. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!