Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lejárt a személyi igazolványom...

Lejárt a személyi igazolványom, viszont külföldön vagyok. Lehetséges valahogy itt is megújítani? (mondjuk nagykövetségen)

Figyelt kérdés
érvényes útlevelem illetve jogsim van, viszont haza csak jövőre megyek. lehet ebből gond ha csak akkor újítom meg?
2010. aug. 26. 14:20
 1/4 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
A nagykövetséget kérdezd, ne ezt a gyik kollektív tudatot, jobban jársz.
2010. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jogsival is és az útlevéllel is igazolhatod magad. Annyi hátrányod lesz, hogy ha lejárat előtt csináltatnál új személyit, akkor ingyenes lenne, így pedig fizetni kell 1500 Ft-ot érte majd. A páromnak el van repedve a személyije, nem foglalkozik a kicseréltetésével és ezért már 2 éve a jogsijával igazolja magát. Lakcímkártya kell mellé, ugyanúgy, mint a személyi mellé.
2010. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én 2 napja csináltattam személyit,pedig csak jövőhónap 11-én járna le.Pont,hogy így csak 1500 ft.Ha lejárt sokkal drágább.

És én is úgy tudom,ha van más okmányod,amivel tudod magad igazolni,Útlevél,jogosítvány)nem kell a személyi.

2010. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs, igen, most 1500 lenne, ha lejárt már és utána csináltatod, akkor 3000.
2010. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!