Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdével hogy lehet meggazdag...

Tőzsdével hogy lehet meggazdagodni? Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Sokat hallottam, hogy valaki ezzel gazdagodott meg. Most nem vagyok kíváncsi olyan válaszokra hogy el is lehet bukni a pénzt, mert én is tudatában vagyok ennek, csak elméleti a kérdés. Nem tudom elképzelni hogy valaki hogy tud rajta rengeteget nyerni, hogy lesz milliárdos. Mondjuk ha valaki 20 millióval kezdi, mennyi idő még abból milliárd lesz? Csak tegyük fel, hogy nem bukik rajta és mindig nyer, de akkor is, ezt nehéz elképzelni. Hogy lehet ez?
2021. jún. 27. 21:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
1-2 éve még bennem is felmerültek ilyen kérdések és el is kezdet érdekelni a dolog, de hamar el is ment a kedvem... Mikor rájöttem hogy ahhoz hogy jól menjen milyen brutálisan átfogó ismerethálózat kell hozzá. Valamint nem kevés alaptőke. De leginkább egy átlag feletti IQ.
2021. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és persze kockázat tűrő képesség.
2021. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!