Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Most olvastam az ingatlanárakr...

Most olvastam az ingatlanárakról és a hatalmas drágulásról és nagyon félek. Mi lehet ennek a vége?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy hozzáértők válaszoljanak, ne pedig szimpla okoskodók.


Már attól félek, hogy egy albérletet sem fogok tudni megfizetni, ha ilyen mértékű drágulások lesznek tartósan és a fizetések nem emelkednek.



2021. júl. 2. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, a hozzáértők/szakértők is csak okoskodók, megjósolni senki nem tudja előre. Mindig fogsz találni két, egymásnak teljesen ellentmondó szakvéleményt, és értelemszerűen valamelyiknek igaza lesz.
2021. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a HO térnyerésével felerősödik a távolabbi agglomeráció előnybe kerülése, ott számítok további drágulásra a kereslet erősödése miatt.
2021. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszont mivel emelkedik az alapanyagok és a szakemberek ára ha egy tulaj felújítani akar muszáj lesz árat emelnie, ha pedig már meg volt a felújítás, akkor simán húzza maga után az árakat az alapanyagok emelkedése.
2021. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki számít neked hozzáértőnek? Ki az, aki válaszolhat?
2021. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

"Kérem, hogy hozzáértők válaszoljanak, ne pedig szimpla okoskodók."


A https://www.gyakorikerdesek.hu/-ra írtál ki kérdést kiscsillagom. Ez a dilettánsok fóruma, nem a szakértőke. 😂

2021. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

:(

Mindegy. Köszönöm a választ mindenkinek és annak is, aki eddig írt. Akármi lesz, az meg fog történni, ha előre rosszul érezzük magunkat miatta, ha nem.

2021. júl. 2. 21:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak saját példa: ingatlanos mondta (és tényleg a rendesebbik, lelkiismeretes fajta), hogy tavaly őszre a második hullám miatt visszaesnek az ingatlan-árak, erre számítanak.

Mondanom sem kell, nem lett igaza, kivártam a vásárlással, azóta minden drágább lett, ráfaragtam.

2021. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Amíg van kereslet-kínálat, addig bármeddig emelhetik. Van az a réteg, akinek nem fáj kiadni 50 milliót egy 20 négyzetméteres lukért sem. Hogy többségében nem a magyar középréteg veszi meg, hanem külföldi befektetők? Na, ez megint egy másik téma, de nem megyek át rasszistába, volt azzal a réteggel "szerencsém", meg tudom érteni néha, ahogy elbántak velük... Nem tudok jobbat mondani, mint gyökeres életmódváltást, nagyfokú önellátással, valami kis alföldi faluban. Bács-Kiskunban meglepően alacsonyak az ingatlanárak, szóval alternatíva mindig van, legfeljebb néhány lemondással kell együtt élned.
2021. júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kérem, hogy hozzáértők válaszoljanak, ne pedig szimpla okoskodók"


Akkor fizess meg egy szakertot!

2021. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Üdv a valóságban a most fiatal generációk a híd alatt fognak majd meghalni mert ha már idősek lesznek nem tudnak dolgozni és nem tudják majd fizetni az albérletet.
2021. júl. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!