Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyesült királyságból rendelés...

Egyesült királyságból rendelésnél mekkora a vám?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, ha amazonról (amazon.co.uk) rendelek egy laptopot, akkor az pontosan hogyan fog lezajlani? Nekem kell e valamit intéznem?

A nav honlapján azt találtam, hogy „Az Egyesült Királyság a BREXIT időpontját követően is részes fele marad a Kereskedelmi Világszervezet égisze alatt létrejött Vámérték Egyezménynek...”



2021. júl. 6. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Amazon.co.uk jelenleg nem szállít Magyarországra, kizárólag az amerikai.
2021. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Amazon német oldaláról is tudsz rendelni, ami az Európai Unióban van, tehát nem kell külön vámot fizetned.
2021. júl. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az m1es macbook airt néztem, és ott kiírja hogy „fastes delivery”vel julius 13 ra várható a kiszállítás.
2021. júl. 6. 16:12
 4/5 A kérdező kommentje:
2es:igen, tudom és ott még valamivel olcsóbb is. Csak akkor (ha valami elromlik) a garanciával akkor is problémák lesznek ha most Mo-n megy tönkre, és akkor is ha egy év múlva UK-ben.
2021. júl. 6. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ha olcsóbb is, akkor miért nem onnan veszed?
2021. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!