Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyesült Királyságból hazatérv...

Egyesült Királyságból hazatérve igazolnom kell a kinti jogviszonyomat, azt kérik adjam meg az angliai biztosítóm adatait. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Esetleg az NHS? de az igazából nem az. Mi lehet az angliai biztosítóm?


Bocsánat ha kicsit butának tűnök.


2020. jún. 2. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Miért kellene bárkinek bármit igazolni? Mert ha nem? Senkinek semmi köze hozzá, mit csináltál itt. Ha persze munkanélküli segélyt szeretnél otthon és az angliai mértékűt, akkor van prücök.
2020. jún. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs szó ilyesmiről. Az állam felé kell igazolnom hogy valóban itt éltem, dolgoztam. Az angliai biztosítóm elérhetőségét kell megadnom, de fogalmam sincs mi az.
2020. jún. 2. 14:43
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
az nhs a biztositod. #1 sajnos nem ilyen egyszeru a magyar burokracia, mindenrol tudni akarnak, es mindenrol papirt kell mutatnod
2020. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Mit biztosítottál itt? Kocsit, lakást? Mert aki bejelentett dolgozó, az automatikusan NHS ellátott is, ha bejelentkezik egy GP-nél. Milyen idióta hivatali kukaccal futottál össze? Ha valamit nem tudsz vagy nem értesz, kérdezd azt a személyt, aki valamit követel rajtad. Igy az egyszerűbb, nem?
2020. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig nem értem. Ha nem mutatsz papírokat, mi lehet veled? Még magyar állampolgár vagy, nem estél el semmitől, szabadon utazhattál és dolgozhattál, azt, hogy a másik országban volt-e TB-d, ahhoz mi közük? Szerintem arra mennek rá, hogy nem volt TB-d és az elmúlt éveket szeretnék rajtad bevasalni magyar forintban. NE HAGYD MAGAD!
2020. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
mondjuk ha arra akarnak bizonyitekot hogy dolgoztal, a hmrc-vel tobbre mennenek
2020. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező! Elárulnád, hogy kinek kellene igazolnod a kinti biztosítotti jogviszonyodat?


A NAV-nak? Egészségpénztárnak?

2020. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!