Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a mondat mit jelent?...

Ez a mondat mit jelent? (britektől érkező termékekre vám)

Figyelt kérdés

A mondat:

"For any products shipping from the UK to addresses in the EU, tax and duties will be settled on your behalf in conjuncture with our courier, so there is no impact to you."

Tudok angolul, de itt értelmezési nehézségbe futottam, mert nem egyértelmű számomra, hogy most akkor ez azt jelenti hogy átvállalják helyettem az esetlegesen felmerülő vámot (tehát kifizetik ha kell olyat), és így tényleg semmi dolgom nincs vele, vagy ez csak annyit jelent hogy az ügyintézést magát távállalja a futárszolgálat, de attól még ki kell fizetnem majd a költségeket?

Hivatalos angol webáruháznál érdeklődtem akiktől évek óta rendeltem eddig hogy mi lesz most innentől ha rendelni akarok tőlük.



2021. jan. 14. 13:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor a webaruhaz biztosan segit ertelmezni, en nem hinnem, hogy atvallalnak a tax and duties-t.
2021. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!