Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A kislányommal vagyok itthon,...

A kislányommal vagyok itthon, nem tudok dolgozni, mit tudnék itthonról csinálni?

Figyelt kérdés

Gyod-on vagyok a kislányommal, 3 éves, sérült. Nem jár óvodába, de ha járna is, csak speciálisba tudna 4 órát.

Nem egyedül nevelem, de örülnék, ha nem lennék ennyire kiszolgáltatott. Kapok utána pénzt, de abból nem lehet megélni, ha pl. Albérletet kell fizetni. Sokat kell vele foglalkozni, oda kell nagyon rá figyelni, de megtudnám oldani a munkát, akár este, ha már alszik. Van valakinek ötlete?

Köszönöm előre is!



2021. júl. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mihez értesz, mi a szakmád....
2021. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi szakmám, érettségim se. 22 éves vagyok.
2021. júl. 12. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez így elég reménytelen....
2021. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
22 evesen megalapozatlan anyagi helyzettel, szakma nelkul haat kislanyom sajnalom hogy a gyermeked ilyen anya mellett kell majd felnojjon. Szerintem kicsit keso ezen gondolkodni most.
2021. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg bevállalni baby sitterként egy kislányt aki a lányoddal egyidős? Így játszópajtija is lenne.



Vagy esetleg takarítani is 4 órában lehetne ha van a szomszédságban valami jobban fizető hely.


Vagy idős emberek mellett lehetnél segítség,látogató, bevásárló, társalkodó... oda is vihetnéd a gyerkőcöt esetleg. De ezeket mind ki kell fogni.



Ha a párkapcsolatodban van gond, akkor abban is lehetne gondolkodni hogy azt hogy oldd meg.

2021. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
Lehetnél mondjuk lakásos prosti. Menni se kell sehova és dől a pénz.
2021. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

4-es: Azért kérlek mielőtt leírsz valamit, gondolkodj! Anélkül, hogy ismernél, ne írj már ilyet! Honnan tudod milyen anya vagyok? És honnan veszed, hogy aki 20 évvel idősebb nálad, szakmával/diplomával az nem egy felelőtlen anya?

Kérlek ne sajnáld a kislányomat, mert nincs miért!

Ha nem tudsz segíteni, ne szólj hozzá! Szerintem olyan alap dolog ez!

2021. júl. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!