Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kocsi helyett lakást vettem....

Kocsi helyett lakást vettem. Rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

Volt 31 millió forintom. Vettem belőle egy nagyon szép garzonlakást 30 millióért.

Kiadásra vettem, de most nem találok bérlőt... szép a lakás, nagyon szép, de kicsi.


Autóm még nincs... szomorkodom, hogy lehet inkább egy 4-5 milliós szép autót kellett volna vennem a többit pedig bankban tartani? Rosszul döntöttem?


2021. júl. 16. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Mennyiért hirdeted a lakást? Valszeg túl drága az elhelyezkedéséhez és méretéhez képest.
2021. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Az autó lett volna a rosszabb döntés, mert az folyamatosan csak veszítene az értékéből, a lakás viszont nem.
2021. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Gyanítom hogy nagyvárosban vettél lakást. Lehet, hogy a hirdetésed nem hatékony.
2021. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Közlekedni nem fogsz tudni a lakással az biztos. Nem tudhatjuk mire van szükséged.
2021. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fsms ***** válasza:
98%
Jól csináltad. Előbb utóbb kiadod. A lakás értéke folyamatosan nőni fog. Míg az autó csak veszít az értékéből.
2021. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szabad kérdezni, hol vettél lakást?

Milyen felszereltséggel kiadó?


Szerintem jól döntöttél, a 4 milliós autó pár év múlva csak 2 milliót, majd 1, majd fél milliót ér.

2021. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A Marina Parton, Marina lakópark

Stúdió lakás 30nm

Teljesen felszerelt, gépesített, bútorozott

2021. júl. 17. 15:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fél Budapest a Váci úton dolgozik. Nálunk júliusban kell visszamenni az irodába, egy jóbarátomnak szeptemberben, most interjúztok, sok helyen tervezik még csak a visszatérést. Sokan elhagyták ideiglenesen Budapestet, irodisták is, és egyetemisták is. Ne aggódj, szerintem őszre biztosan találsz érdeklődőt! :)
2021. júl. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!