Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Loptam. Felfognak jelenteni?...

Loptam. Felfognak jelenteni? (7000ft értékben)

Figyelt kérdés

Szánom, bánom, sajnálom, kicseréltem 2 cédulát a Tescoban, és olcsóbban fizettem ki az árut a kasszánál. Elkaptak. Aláírtam a jegyzőkönyvön kivül egy nyilatkozatot is:S akk még nem tudtam, h mi az. A Tesconál azt mondták feljelentenek. De fog ezzel foglalkozni a rendőrség?? , hiszen 20 ezer ft alatt vagyunk.

???

Annyira bánom már, jah és a különbözetet is kifizettem.


2010. aug. 27. 18:22
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
93%
Lopni Nem szép dolog ... De Ha nem vészes amit loptál megúszod csak egy büntetéssel ...
2010. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Bűntetéssal?? dehát kifizettem a különbözetet. Nem loptam el, csak lopási szándék volt???
2010. aug. 27. 18:33
 3/29 anonim ***** válasza:
44%
Attól még bűnöző vagy, börtönben a helyed!
2010. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
93%
1. Válaszoló vagyok. Lebuktál ügye? Lehetséges , De nem nagyon hiszem mert akkor helybe kihívták volna a rendőrséget
2010. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
98%

Sőt, akasszuk is fel...


Ha kifizetted, és valóban megbántad (te érdeked...), akkor nem lesz nagy gond belőle, akkor sem, ha feljelentenek.

De ha nem bántad meg, akkor sem lehet nagy gond belőle :D


Börtönbe biztos nem raknak.

2010. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Most már nincs az a rendszer, ha 20e ft alatt van akkor nincs semmi, megváltozott, ha egy csokit ellopsz abból is LEHET ügy, nemrég volt a híradóban
2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
amúgy h vették észre, h csere volt?
2010. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%

Amit te csináltál az nem lopás,hogy derült fény a dologra?

A köcsög pénztáros felismerte???ŐT kell agyba-főbe verni:D:D:D

Na jó nem,de magyarázhattál volna,hogy nem te tetted,sosem szabad beismerni a dolgokat.

2010. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
Igen én is ezt akartam írni, hogy most már nincs olyan, hogy 20.000 Ft alatt nem jelentenek fel. Ugyanúgy feljelenthetnek, hát ezért végülis kapsz egy ejnye-bejnye dolgot. De viszont ettől meg ne szállj el, mert ezt eljátszod egy párszor, kapsz egy priuszt aztán soha a büdös életben nem lesz normális munkahelyed. Nem kapsz sem erkölcsi bizonyítványt, meg mindenhonnan kinéznek majd. Szóval azért mert ettől nem lesz bajod, még ne szállj el magadtól, hogy "múltkor sem volt semmi", mert egyszer majd lesz és akkor megnézheted magad. És ezt csupán jószándékból, a te érdekedben írom!
2010. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
amúgy milyen címkét? zöldségen vagy ruhán vagy ezt hogy? :OO
2010. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!