Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonos ügyfélszolgálatosok...

Telefonos ügyfélszolgálatosok hogy tudnak 8-9-10 órán keresztül koncentrálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most kezdtem egy telefonos ügyfélszolgálatos munkát, de máris kétségbe vagyok esve. Egyszerre több programot kell használni, rengeteg információt fejben tartani, kivételekre azonnal visszaemlékezni stb., mindezt úgy, hogy napi 8,5-10,5 órát vagyunk bent, sokszor pisiszünet nélkül.


Hogy lehet bírni az ilyen jellegű munkát? Hogy lehet szellemileg toppon lenni és kérdések vagy problémák esetén azonnal tudni a megoldást? Létezik erre valami praktika?


Köszönöm szépen előre is, ha valaki válaszol!



2021. júl. 26. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ez nem fog segíteni, de hozzászoksz. Az elején nehéz.
2021. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

Ezt úgy lehet, hogy az elején nehéz, aztán megszokod, aztán 3-4 év után kiégsz és keresel másik melót.

Legalább is pár évnél hosszabb ideig ezt képtelenség csinálni. Saját tapasztalat. 4 évet húztam le ügyfélszolgálaton, 3 műszakban és még így is én bírtam a legtovább, mert a 4 év alatt a komplett csapat lecserélődött körülöttem, főnökök is.

2021. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írja.


Ezek droidmunkák, sokszor találkozol egy problémával, egy idő után automatikussá válik. (Nem lenézés a droidmunka, én is csináltam 3 évig. De ettől még így van.) Csináltam egy csomó sablonmondatot, azokat megtanultam, csináltam a jegylogoláshoz tenplateeket, azokkal gyorsabban ment a meló.


A pisiszünet meg jár.

2021. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!