Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy hogy Magyaro...

Csak én érzem úgy hogy Magyarországon egyszerűen baromi sok minden hirtelen elkezdett gazdaságtalan lenni, és abszolút profit nélkülivé válni?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyozom: érzem. Logikailag még nem vezettem le, bár ha megteszem lehet fejbe is lövöm magam. Arra gondolok, hogy gazdaságilag nem sok mindenben van biznisz Magyarországon. Vagy én gondolkodom rosszul? Az infláció és drágulások miatt, jelenlegi fizetések elértéktelenedése.

2021. júl. 27. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Például?
2021. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen, válság van. Az ilyen.
2021. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
konkrétan mire gondolsz???
2021. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Te gondolod rosszul.


"Audi vezetősége 6 milliárd euró, azaz 2160 milliárd forint kifizetéséről döntött az előző években felhalmozott eredménytartalék terhére."


Igen, Mo-on nincs pénz.

2021. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lehúzásnak érzem azt, hogy elmegyek mindennap nyolcórát dolgozni, mert abból a fizetésből éppenhogyancsak nem halok éhen. Korona előtt ez egy tűrhető volt még itthon, de most kegyetlenül érzem. Hogy igazából a között, hogy nem megyek el dolgozni, és hogy elmegyek dolgozni között az a különbség. Hogy az egyikkel hamarabb halok éhen, míg a másikkal - azaz ha dolgozom - kevésbé hamarabb fogok éhen halni, viszont ha igen, akkor hosszú hosszú rögös út után fogok megpusztulni mint egy utolsó nyomorult rühes döge az életnek.
2021. júl. 27. 18:36
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Na, látom, megint a szokásos siránkozás...


5-ös: tanulj, szerezz olyan szakmát, amivel többet kereshetsz! VAgy lépj tovább, és keress a mostani szakmáddal jobban fizető állást.


A siránkozással soha nem leszel előrébb....

2021. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked ezt dobta a gep.
2021. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

Minden héten 3x kiírja kb. ugyanezt a kérdést.....


Lapozzunk! :)

2021. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én csak 1x de mindegy. Nem Balázska vagyok, nem, nem alapítványi iskola...
2021. júl. 27. 19:02
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
és van célod? gondolom nincs.. mert így látod a világot
2021. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!