Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak szerintem egy rohadt...

Csak szerintem egy rohadt patkány cég a Vodafone?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

nem, akik szerződtek velük, nem fizettek és nőtt a tartozásuk, mind így gondolják.

Nekem nncs bajm velük. ja, hogy fizetek rendben...

2015. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Talán, ha kifejtenéd bővebben!
2015. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jumar-qc válasza:
Az!!!!! Egy roh**t pat**ny csic*ska gec* az egész! Ahogy csak lehet sőt még úgy is ahogy nem lehet (perre nem lehet menni veluk) szopatják a népet számláznak minden szart hogy hihetetlen! !!!!! Ez volt az első és az utolsó előfizetésem náluk!!!!!! Senkinek sem ajánlom ha nem akarsz az ablakon pénzt kidobálni !!!!!!!! 12 e ftos előfizetés mellé 2 év hűség alatt rendes fizetés mellet néha néha 40 ezer ftos havi számla érkezik! !! És még meg magyarázzák! ((Nincs vele telefonálva és internet sincs hozzá se külföldi használat. ..))
2016. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!