Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha olyan fogadóirodákban...

Ha olyan fogadóirodákban játszom ahol euro-ban van a nyeremény,akkor milyen skrill fiókot regisztráljak?

Figyelt kérdés
Lehet választani skrill regisztrációnál,hogy forintos,euros,vagy angol fontos legyen a számla. Csak arra kéne,hogy a nyereményt,amit euroban utalnak ki,atm-ből felvegyem.Szóval nem használnám külföldön. Pl forintos számlát regisztrálok,és érkezik 1000 euro a számlára.1000 euro jelenleg 355 ezer forint.Én le szeretném venni mind a 355 ezer forintot,de ugye euroba jött az utalás,és forint alapú a számla.Ilyenkor van valami átváltási díj?Vagy felvehetem mind a 355 ezret?Vagy ez hogy most euros,vagy forintos vagy dolláros a számla,csak az automatáknál számít?pl gondolom ha egy forint alapú skrill számlám van,és én külföldön egy euros atm-ből szeretnék felvenn,akkor lesz valami átváltási díja. Szóval szerintetek milyen számlát regisztráljak? Forintos vagy euros vagy dolláros? Főleg euros,és dolláros utalások jönnének,de csak magyar atm-ből vennék fel pénzt.

2021. aug. 4. 00:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akkor euros, mindenkepp. De a legjobban akkor fogsz jarni ha eurot veszel ki euros automatabol.
2021. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A masik meg hogy ha te leszedsz 1000eurot a skrilledre, azt a skrill elbaszott arfolyamon fogja valtani. Most 355ft egy euro, de a skrill ezt kb 10ftal olcsobban valtja szoval maris buktal volna egy 10est. Tehat 1000euro skrillen az ma max 345000forint.
2021. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És ha nincs euros automata a közelemben?Egyébként ha forintosra csinálom a számlát, és euro érkezik rá, akkor mi történik? Pl.érkezik az 1000 euro, és írtad, hogy a skrill 10 forinttal olcsóbban váltja, akkor 345 ezer forintra átváltja az eurot? Szóval mindegy hogy euro vagy forint alapú a számla? Vagy mégis mikor van jelentősége? Forintos atm-ből tudok felvenni euros és forint alapú számláról is? Bocsi de nem nagyon értek ezekhez a bankos dolgokhoz.
2021. aug. 4. 12:06
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem ha 1000eurot lekersz akkor hiaba a forintos a szamlad lesz 0ftod es 1000eurod egy alszamlan.


Arrol az alszamlarol fizethetsz vissza eurot fogadooldalra, de ha penzt akarsz kartyaval levenni akkor at kell konvertalnod arra a penznemre ami a fo, tehat jelen esetben forint. Tehát az atvaltast semmikepp sem uszod meg..


Az idealis az euro kifizetes, euro skrill, euro penzfelvetel lenne.

Ha mas a penznemed mint amiben kapod a penzt, akkor a skrilles atvaltast nem uszod meg.

2021. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És akkor a skrill az eurot nekem 355 forint helyett 345-ért váltja át, ha euro érkezik forintos számlára? Az a baj, hogy nincs euros atm a közelben. Szerinted melyik lenne a legjobb? Euro vagy forintos számla? Igazából csak annyi a különbség hogy ha euros számlára euro érkezik akkor nincs átlávtási díj, de ha forintos számlára euro érkezik akkor meg van?
2021. aug. 4. 12:22
 6/18 anonim ***** válasza:

Mivel eurot nem tudsz levenni csak Ft-ot igy mindenkeppen az euros skrillt javaslom, mert igy levetelnel kerheted hogy a bank valtson ne pedig a skrill.

Igy is bukni fogsz rajta mert ahogy nezem a 355os eurot a bank valtja ma 344ert es a skrill meg ennel is rosszabbul valt mert ott van egy 3.99%fee is.

2021. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De én a skrilles bankkártyát szretném majd használni. Szóval nem szeretném a saját bankszámlámra utalni a pénzt skrill-ről, hanem a skrill számlához igényelhető kártyát szeretném használni. Igazából annyi a lényeg, ha én nyitok egy euro alapú skrill számlát, és arra érkezik euro, akkor azt le tudom venni forintos atm-ben is? Nem utasítja el az atm, azért mert euro alapú számla, és én forintos atm-ből szeretnék felvenni? Szóval ha forintos ha euros a számla, tudok forintos atm-ből felvenni pénzt?
2021. aug. 4. 13:35
 8/18 anonim ***** válasza:
Ertem. De a skrilles kartyaval a penzlevetelnel megkerdezi az automata hogy a skrill valtson vagy az adott bank automataja. Itt mindig a bankot kell valasztani, mert a skrill tobbet huz le.
2021. aug. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ja, akkor ha egy otp atm-ből szeretnék pénzt felvenni skrill kártyával, akkor az automata megkérdezi, hogy jelen esetben az otp árfolyamán vagy a skrill árfolyamán váltson? Akkor ha euros ha forintos a számla, tudok pénzt levenni forintos atm-ből igaz? Csak annyi hogy át kell váltani az eurot forintra? Nem lesz az hogy odsmegyek egy euros számlával és elutasít a forintos atm?szóval akkor ha nyitok egy euros számlát, és arra euro érkezik, de én forintot szeretnék levenni, akkor átváltja nekem a bank vagy a skrill a saját árfolyamán az automatánál? De ha forintos számlát nyitok, és arra euro érkezik és én leszeretném venni forintos atm-ből, akkor akkor is át kell váltani mert forint alapú a számla, és euro van rajta? Szóval csak akkor érdemes euro alapú számlát nyitnom, ha euro érkezik rá, és eurot veszek fel egy euros atm-ből? De ha forintos számlát nyitok, akkor tudok levenni forintos és euros atm-ből? És fordítva is igaz? Hogy ha euros számlát nyitok akkor azzal is tudok forintos és euros atm-ből pénzt felvenni? Szóval lényegében majdnem mindegy hogy milyen alapú? Csak lesz az átváltási díj között egy kis különbség? Tudom hogy nagyon értetlennek tűnök, de úgy tudom hogy azt utólag már nem lehet változtatni, hogy euros vagy forintos,és nem akarom elrontani.
2021. aug. 4. 14:51
 10/18 anonim ***** válasza:
Mivel nincs a kozeledben eurot kiado automata, igy te csak forintot tudsz levenni. Teljesen mindegy a skrill szamlad penzneme,forintot fogsz kapni. Mivel azt akarod elkerulni h ne a skrill valtson ezt csak ugy tudod megtenni ha a kartyad es a szamlad is eurós es forint levételekor a bankvaltast valasztod.
2021. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!