Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy postán és...

Lehetséges az, hogy postán és a postapontokon, ha csomagom érkezik, és a csomag felbontása nélkül kideríthető, hogy mi van benne, akkor bizonyos nagy népszerűségnek örvendő termékeket előkészítenek az ellopásra? (részletek a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
Tehát valamilyen ürüggyel ("nem találják" a csomagot, a gép nem tudja beolvasni a vonalkódot, "az igazgató megtiltotta, hogy kiadjuk", "valami alapvető információ nincs ráírva az adatlapra", vagy hasonló) a csomagot nem kézbesítik vagy nem adják át, és ha egy ideig nincs reklamáció, akkor ellopják.

2021. aug. 4. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, szinte biztos.
Néha előfordul.
Soha.
Igen, ezt velem is rendszeresen megpróbálják elátszani.
Az kizárt, mert nem tudom.
Nem tudom.
Erre nem válaszolok, mert tudják, hogy hol lakom, és kinyírnak engem és a családomat.
11 szavazat
 1/3 BlackSword ***** válasza:
61%

Ez mind marhaság...


1, nem találják: mivel minden csomagnak egyedi azonosítója van, így mindegyik csomag nyomonkövethető... kívülről is...

2, a gép nem tudja beolvasni a vonalkódot, szintén értelmetlen, hiszen be lehet ütni kézzel is...

3, az igazgató megtiltotta, na most a postán postavezető van, és nem tilthatja meg indoklás nélkül, de ebben az esetben ez lesz a legkisebb bajod, mert két TEK-es már tuti a vesédben térdel...

4, mit értesz alapvető információ alatt??? Név és cím, ha címre megy, név és csomagszám, ha pm, ppm, autómatás (csak nem fért bele, így pm)...

2021. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Lehet rajta egyedi azonosító, ha olyan szekrényben vagy polcon keresik, ahol nincs.

2. Úgy értettem, hogy vagy nincs rajta vonalkód, vagy kézzel beütve sem ismeri fel.

3. Postaponton van igazgató vagy üzletvezető, ott nincs postavezető.

4. Pl. nincs rajta a feladó telefonszáma.

2021. aug. 4. 20:45
 3/3 BlackSword ***** válasza:

1, akkor addig kell keresni, amíg meg nincs...

2, olyan nincs, mert ha feladták, akkor bekerül a rendszerbe... aztán átadják, átadják... átadják, aztán megkapod...

3, ebben az esetben már tényleg csak szemantika...

4, az nem alapvető informació... alapvető infó nélkül nem lehet csomagot felvenni... ezek a feledó neve, címe... címzett neve, címe, vagy pm, ppm, aut, a címzett neve, pm, ppm, aut iranyítószáma, cimzett telefonszáma és/vagy e-mail címe...

2021. aug. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!