Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még tegnap a vásárlást követőe...

Még tegnap a vásárlást követően lemondtam a terméket a Banggoodon, visszafizetik a pénzem?

Figyelt kérdés
Paypallal fizettem. Írtam is nekik több levelet a contacton és a paypalon keresztűl is. Eddig még semmilyen válasz nem érkezett. Visszafizetik vajon a pénzem, vagy előbb mégis elküldik a terméket és csak utána reklamálhatok ha nem jó valami és nem megfelelő? Tudtok erről valamit?

2021. aug. 12. 02:59
 1/1 anonim válasza:
Nem. Csak az után nyújthatszbe be reklamációt és vissza vételi kérelmet, miután kiküldték a terméket és azután sem megfelelő, vagy nem működik.Én nem ajánlanám a banggoodot olyanoknak, akik nincsenek tele pénzzel és nincs PayPal számlájuk, mert a kisemberek ezekkel a hamis és kétes eredetű kínai cuccokkal csak rábaxhatnak. Nem egyszerű procedúra visszakövetelni a pénzed sem, mert még azt is le kell fényképezned és videóznod hoozá miért nem felel meg eke és mire akartad használni az adott terméket valójában,. Ők mindenben segítenek neked, még bónuszpontokat is adnak és felajánlanak, de visszafizetik a lóvéd azt csak nagyon nagyon necces és indokolt esetben fogják.
2021. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!