Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha odamennének hozzátok...

Ha odamennének hozzátok valamelyik boltnál pl. rossman, egy 5e forintos kuponnal és azt mondanák neketek ezt megveheted 4e-ért és végiállják a sort és valóban annyi benne lennétek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 14. 03:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert bizalmatlan lennék, és nem ér annyit az az 1000 Ft. Abban sem vagyok biztos, mikor bemegyek vásárolni ilyen helyekre, hogy mennyit fogok költeni. Arra meg végképp nincs szükségem, hogy valaki várjon rám, meg a nyakamban legyen, amíg nem végzek a pénztárnál.

A kp nekem egyébként is többet ér, mint egy bármilyen kupon vagy utalvány (a SZÉP kártya is ide tartozik simán), mert azt arra költhetem, amire szükségem van és nincs korlátozva.

2021. aug. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na jó látni hogy már más is csinált ilyet :D Köszi, a válaszokat
2021. aug. 14. 14:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem közel van a dm, így általában nem költök egyszerre ennyit, meg KP-t se hordok magamnál csak kártyát. De anyukáknál tényleg érdemes lehet próbálkozni, ők mindig sokat fizetnek.
2021. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!