Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az jónak számít ha már 17...

Az jónak számít ha már 17 évesen összegyűjtöttem az első milliómat ?

Figyelt kérdés
Nem a szüleimtől csórtam.

2021. aug. 15. 09:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
55%

#8 Jó helyen kapirgál pedig. Gyenge érv, hogy eltartanak? Úgy könnyű spórolni, ha nem kell lakhatásra, rezsire, kajára költened, esetleg fizetik a ruházkodást, telefont, internetet és egyebeket is.

Gondolom nem véletlenül nem írod le ezeket és hogy miből van a pénz

2021. aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem elég jó, én amikor ennyi idős voltam 800 ezrem volt. Én 8 éves korom óta gyűjtöttem és kamatoztattam (akkor még volt kamat) a pénzem. Zsebpénzt, ajándékpénzt (születésnap, karácsony, ballagás) nagyrészt félretettem. Nyilvánvaló, hogy 17 évesen szülői eltartás nélkül nem menne, de ezt csak idióták firtatják.
2021. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Amúgy ti már eltartottátok magatokat tizenévesként vagy mit pattogtok a szülő témán ? :D Ezt akkor lehetne mondani ha huszonéves lennék, amikor már elvárható, hogy ne a nyakukon éljek...
2021. aug. 15. 12:13
 14/27 anonim ***** válasza:
17%

Az utóbbi (#13) kommentedhez:

"amikor már elvárható, hogy ne a nyakukon éljek."

Ezzel a nyakukon éléseddel gyűjtött pénzeddel hencegsz.

2021. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
54%

14

Már megbocsás,18 alatt hogyan szerezzen lakás,saját megélhetést?

Gondolom 17 évesen már gyárban kezdted..

Oké hogy azért szidjátok met pénzével henceg,de azért mert 18 alatt anyjával lakik?

Oké lenne ha mostan 23 évesen anyjuknál lakna és úgy szidnátok,és lenne 5 éve megélhhetése,akkor magával érhetődö.

2021. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ezzel a nyakukon éléseddel gyűjtött pénzeddel hencegsz."

Te normális vagy? Szülői kötelesség egy kiskorút gondozni, nevelni és ellátni vagy te tízévesen az utcára lököd a gyereked? A kérdező most 17 éves, tehát még 1 éve van a nagykorúságig. Mikor kellett volna munkába állnia szerinted és eltartania magát? Minden tisztességes ember felneveli a gyerekét és, amit ajándékba ad pénzt, azzal azt csinál a gyereke, amit akar. Van, aki naponta elhordja a büfébe. Az miért jobb, mint összegyűjteni, félretenni? Dicséretes, hogy gondol a jövőjére. Te pedig egy megsavanyodott, sikertelen ember lehetsz, aki sajnálja a pénzt egy 17 évestől, aki még nem is dolgozik!

2021. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

#14 Mekkora egy senki, irigy nyomorult vagy...

Itt egy 17 éves fiú/lány, nem issza/cigizi/ökörködi el a pénzét, hanem összegyűjti, és kíváncsi, hogy amúgy ennyi idősen másoknak is kb. ennyi félre tett pénze van-e. Mi ebben az élősködés?

2021. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

17

Ott az pont

Miért lenne élősködő?

Nem bulizta el az pénzét,nem szórta az pénzt.

Egyik haverom meg alig van 6 ezer forintja,és már 22 éves.

És lehet róla mintát venni,főleg haveromról,6 év alatt nem ment diákmelóra,és budapesti!

Jó hallotáttok,budapesti és toljt az diákmunkára.

2021. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Ennyi megkeseredett, értetlen, rosszakaró embert, egy helyen még nem láttam. Egyébként munkából kerestem és ösztöndíjjat kapok, mert ezt is valaki csodásan kiszámolta, hogy lehetetlen ennyit összegyűjteni ;) Remélem ha gyereked lesz 14 éves korába elküldöd gyárba robotolni, hogy tudja törleszteni az eddig leélt életét. :D

Az meg nagyon okos ember volt szintén, aki a mondatom végét kiemelte, az elejével nem is foglalkozva, mert vérszemet kapott. 14esre gondolok.

2021. aug. 15. 16:14
 20/27 anonim ***** válasza:
16%
Apuci azért jól eltartott gondolom, tudod a te korodbeliek a mindennapi élethez szükséges dolgokra költik el a pénzüket vagy élnek belőle. Könnyű úgy gyűjteni, ha nincs kiadásod, de ezt sokan nem tehetik meg. Szóval senkit nem érdekel
2021. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!