Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az jónak számít ha már 17...

Az jónak számít ha már 17 évesen összegyűjtöttem az első milliómat ?

Figyelt kérdés
Nem a szüleimtől csórtam.

2021. aug. 15. 09:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

20

Akkor minek reagálsz rá ha nem érdekel?

Oszt akkor mi van ha apuci eltartja őt 17 évesen?

Tán 17 évesen hova menjen?

Ne legyél irigy,mert más megtehete,min te nem!

Nem tudhatod hogy hogyan szerzett 1 milliót,talán elment diákmunkára irodába :D

2021. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
10%
Nem irigy vagyok, csak jelzem neki, hogy hendikeppel összegyüjtőtt millióit ne hasonlítsa a rosszabb körülmények között élő kortársai pénzügyi helyzetével
2021. aug. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Átlagban nem igaz amit mondasz, hogy már a saját megélhetésükért kell dolgozniuk a tiniknek. Legalábbis akiket én ismerek egy sem szorult ilyenre. Persze nem tagadom, hogy van ilyen is, de ez szélsőséges eset. De veled úgysem lehet értelmesen beszélni, mert csak ugyanazt hajtogatod. Gondolom nem vagy már tizenéves, így végképp nem értem miért kell belém állni, és miért fáj neked ennyire. De semmi gond gyűlölködj tovább, amíg én gyűjtöm tovább a 2. millióm ;)

A kérdést meg lehet célszerűbb lett volna, úgy feltenni, hogy mennyi átlagosan egy 17 éves megtakarítása, és akkor nem találtak volna be ezek az alja emberek.

2021. aug. 15. 19:05
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van megtakaritott pénzem, nem kevés, és se nem irigy nem vagyok, se nem megkeseredett. Csak felesleges pénztárcát méregetni, aki "csak" fél milliót gyűjtőtt semmivel nem rosszabb nálad, ahogy az se jobb, aki már 10 milcsit összespórolt. Ezt nem lehet mérni....
2021. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
32%
Nőket futtattál vagy kábszerrel kereskedtél a szüleid tudtával? Azért adtak hozzá lakást? Mást nemigen tudok elképzelni, hiszen még végzettséged sem lehet, még egy szakmád sem!!!
2021. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem méregettem pénztárcát, de te kezdted firtatni, hogy hamisat állítatok, meg hencegek vele. Csupán kíváncsi voltam, de egyből célponttá váltam számodra, még mindig nem tudom miből kifolyólag...


Utolsó, már leírtam miből kerestem meg.

2021. aug. 16. 10:47
 27/27 anonim ***** válasza:

Erős kezdés,csak ne gyüjtésnek nevezd, az félreérthető.

Megkerested, ha jól értem.

2021. aug. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!