Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan pénzkeresési lehetős...

Van olyan pénzkeresési lehetőség, amit munka mellett is lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Olyan üzletre gondoltam, amihez nem kell különösebb szakértelem, nem kell nagy tőke hozzá, és olyan havi 20-30 ezer forintnyi plusszal megdobja a rendes jövedelmet. Milyen ilyen lehetőségelet ismertek? Tehát nem valami kamu tuti üzlet, amivel 5 perc alatt milliárdosnak lenni, ahogy sokan előadják magukat, hanem egy viszonylag kevés befektetést igénylő, de stabilan néhány ezret, tízezret hozó mellékes tevékenység.

2021. aug. 15. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha létezne ilyen, akkor mindenki csinálná.
2021. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%

Válts munkahelyet. Keress olyat ahol havi 30 nettóval többet adnak.

Ez egy olyan piti összeg hogy nem tudom mi lenne az amivel megérné vesződni ennyi pénzért.

2021. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

"Ez egy olyan piti összeg hogy nem tudom mi lenne az amivel megérné vesződni ennyi pénzért."


Neked lehet hogy piti összeg, de olyan embereknek akik épphogy kijönnek hó végére nullára, vagy még az sem. Azoknak ez komoly összeg. Sose magadból indulj ki.

2021. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Adj plazmát
2021. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
A plazmaadás szép és jó és humanitárius cselekedet. Pénz is lehet vele keresni. Csak egy dolgot elfelejtenek lemondani. Minden tűszúrás a véna falán egy sebhely lesz. Nézd meg hogy néz ki droghasználók vénája akik folyamatosa szúrják magukat.
2021. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

"A plazmaadás szép és jó és humanitárius cselekedet."


..és még ez is hazugság, legalább is mikor ezzel marketingelik, mert a vérplazmaadás az ezel foglalkozó cégeknek csak egy nagy magánbiznisz.

2021. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

Onlyfans

Egyébként tényleg inkább keress másik munkahelyet, ha csak ennyi plusz kell

2021. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sztem nem lehetetlent kérdeztem, nem azt írtam, hogy havi két kilót akarok csak ebből. Pont azért ragaszkodom hozzá, és hiszem, hogy létezik ilyen, mert ez egy vicc összeg, ami extrának pont jó, de nem is annyira sok, hogy elrugaszkodottnak tűnjön az egész. Csak nem tudom pontosan, hogy mivel lehetne a leginkább megkeresni. Valaki Avonozik, valaki szórólapozik, valaki neten babrál valamit, ezer féle opció van, csak nem tudom, melyik érné meg jobban, de nem lepődök meg ezzel a mentalitással, hogy nálunk az emberek nagy része csak sír, hogy kevés a pénze, meg bezheg nyugat így meg úgy, amikor egy sz.ros 30 ezer forintos plusz keresetlehetőséget is le tud annyival, hogy "áhhh, ilyen úgyse létezik, akkor mindenki csinálná." Nem, mindenki a langyos hugyban ül, nem szeret senki még csak gondolkodni sem azon, hogy lehetne jobb, én legalább gondolkodok rajta.


Ez meg a kedvencem, hogy "válts munkát". Nem tudom, hogy ti pestiek vagytok-e, vagy hová valósiak, de azt ugye tudjátok, hogy a fizetést nem ti szabjátok meg egy munkahelyen? Ez nem úgy van, mint a filmekben, vagy ahogy xy kamugyerek előadja nektek motivációs bullshitként, hogy majd ti öltönyösen odamentek egy állásinterjún, és azt mondjátok, hogy "tesó, 5 kiló alatt nem jövök el." Pesten lehet, egy szalagmunkás is megkeres 3 kilót, de egyrészt én nem szalagmunkás vagyok, másrészt Pesttől keletre kicsit másabb az élet. Itt a mérnök keres kb. 300 nettót, egy segédmunkás meg 15-200 közt. Itt nem tudod nagy arccal benyomni a főnöknek, hogy nem bírod a pofáját, holnaptól 2x ennyiért egy másik cégnél kezded a napot. Majd erre megkapom, hogy akkor lehet menni Pestre, de arra meg azt tudom mondani, hogy nem akarok Petre menni, meg nem fogok 200-at alberletre költeni. Nyilván egy kicsit az emberek nagy része többre vágyik, mint amit aktuálisan keres, nekem ez ennyivel több, ez szerintem nem nagy elvárás, amit ne lehetne megkersni. Az első totál bullshit duma azzal, hogy akkor mindenki csinálná, ha lenne ilyen. Nem mindenki hajlandó akár egy mozdítást is tenni, hogy kicsivel jobb legyen, én legalább keresem a lehetőségeket mindenhol, szerintem ez oké így.

2021. aug. 15. 14:45
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha ilyen okos vagy, nem is értem miért kell bármit is kérdezned...

Akkor meg tanulj, ha mindenki ugyanannyit keres abban a pozícióban a környéken. Vagy menj el segédmunkásnak, takarítónak, állatgondozónak és hasonlók, ahol lehet beugrósnak lenni.

2021. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
“ másrészt Pesttől keletre kicsit másabb az élet. Itt a mérnök keres kb. 300 nettót, egy segédmunkás meg 15-200 közt”…. Pesttől keletre egy pályakezdő mérnök kap 300-350-t
2021. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!