Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet sok sok sok sok?...

Hogy lehet sok sok sok sok? Sok sok sok sok? Sok sok sok sok.. pénzem?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy ahogy soksok féle nyelvek is vannak.
2021. aug. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Konkrétan az egész életem abból áll hogy azon agyalok hogy legyek gazdag. Csak erre vágyom. Nyilván a megoldás nincs meg még.
2021. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kecskekufircolo válasza:
88%

Hát... ez jó kérdés.

- sok: Eddig már nekem is sikerült eljutni, pár millió megtakarítás, normális kocsi, élhető albérlet. Szerintem ez normál munkával hozható 5 éves távlatban túl nagy nélkülözés nélkül

- sok sok: Jobb munkával, megfelelő befektetésekkel (pl. ingatlanok vétele & bérbeadása), nagyfokú pénzügyi fegyelemmel

- sok sok sok: saját ötlet/vállalkozás ami be is indul és nem csődöl be 2 év után (de ehhez előbb legalább sok sok pénz kell)

- sok sok sok sok: Ha nagyon bejött a saját vállalkozás, esetleg szinergiák vagy nagyobb befektetők révén

- 5-7 x sok: Nemzetközi szinten működteted a vállakozást

- 8-10 x sok: Előbbi + nagyon jól megy, hatalmas a kereslet és további fejlesztési lehetőségek

- 10-13 x sok: Nem csak egy szolgáltatás/termékcsport nő ki a vállalkozásodból de egy egész iparág

- 13-18 x sok: A fejlett régiókban az általad nyújtott dolog szerves részévé válik az emberek életének

- 18+ x sok: A rengeteg pénzed jókor és jóhelyre fekteted, gyarapítva saját céged tudását


--


Összességében szerintem a "4. sok" után már jól eléldegélhet az ember ha a befolyó pénzt befekteti és nem bukja el.

2021. aug. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, mivel azt se tudod mennyi az.
2021. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28%
Ha no vagy,vagy nagyon szep legyel vagy nagyon okos. Vagy jol menj ferjhez.😅
2021. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked? Sehogy
2021. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

úgy, hogy ilyen emberekre hallgattál volna

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

és megdupláztad volna a pénzed

2021. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megnyitsz egy üres Word dokumentumot és beírod, hogy PÉNZ. Ezt kijelölöd majd ctrl+c és ctrl+v nagyon sokszor. Így lesz a birtokodban sok sok sok PÉNZ.
2021. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!