Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 25 év alattiak! Nektek mennyi...

25 év alattiak! Nektek mennyi félretett pénzetek, vagyonotok van?

Figyelt kérdés

Kérlek, ha mondjuk van lakás vagy kocsi, tüntessétek fel, hogy a szülők mennyit adtak bele. Szívesen elolvasnám azt is, hogy hogyan szedtétek össze a pénzt, illetve hogy elégedettek vagytok vele.

Kezdem én:

20 éves vagyok, van 1 millió a számlámon amit diákmunkából és ösztöndíjból szedtem össze.



2021. aug. 21. 19:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
20 éves vagyok, semennyi xd
2021. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

21 vagyok.


Most vettem egy motort újonnan(3,2M), így összesen 210 Ezer Ft-m maradt.

2021. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Amikor pár éve 25 éves voltam 5 millió ft félretett pénzem volt. A legnagyobb része abból, hogy alapszak és mesterszak közt 1 évig külföldön éltem, dolgoztam és ami viszonylag sokat kerestem, abból sokat félre is tettem.
2021. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Itt nem lehet jó választ adni, mindenki le lesz pontozva.
2021. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

19 vagyok, kicsivel több, mint tíz millió van félretéve, nagyrésze vállalkozásból, kis része kriptovaluták profitjából.


Aki elhiszi elhisz, aki nem nem, nem egy anonim fórumon fogok hazudni:D


Kocsi és lakás nincs, lakásra nincs még pénzem (És majd akkor akarok lenni ha lesz tartós kapcsolatom), kocsira pedig egyenlőre nincs szükségem, albérletben lakok már.

2021. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%
#6 hogy van neked 19 évesen több mint 10 millio félretéve? Jézusom..itt mindenkinek millioi vannak.. tanitsatok már légyszi
2021. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
#7 Jókor szálltam be a jó piacra, mint egyéni vállalkozó :)
2021. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Lehet hallani ilyen fiatal vállalkozókról.

Persze utána is résen kell lenni, szerintem sok fiatal értelmetlenül elverné :D

Gratulálok

Köszönöm az összes eddigi választ, érdekes hogy így mekkora különbségek lehetnek, míg az utcán körbenézve mindenkinek hasonló összeget tippelnék.

2021. aug. 21. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
7. Egy kozeli baratom Pesten programozo egy nemzetkozi multinal. 28 eves korara felretett kb 10 millio forintot fizetesbol (most 550 a nettoja), majd tozsdezni kezdett. Januarban volt a Gamestop nevu reszveny koruli orulet. A 10 milliobol csinalt kb 70-80 milliot. Azota mar kivette a tozsderol. Az utcan vagy barhol talalkoznal vele nem mondanad meg, hogy ennyije van nyilvanvaloan. Ez egy szelsoseges eset, de ilyen is van. Csak a szuk csaladjanak mondta el es ket gyerekkori baratjanak.
2021. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyámmal élek, 34 éves vagyok, adjam hozzá az ő megtakarítását is?
2021. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!