Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora vagyonotok van, ill....

Mekkora vagyonotok van, ill. hány évesen? 10M alatt ne írjatok!

Figyelt kérdés

Ingatlan, kp, befektetések, stb. Természetesen nettóban, az esetleges hitelek levonása után. Miből lett?

Minden azt írja, hogy gyakorira csak unatkozó csórók járnak, szerintem ez nem igaz.


2016. júl. 7. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
nem, gyakorin az unatkozó kamusok járnak.
2016. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagyok csóró, de még 10m alatt vagyok. De! Akinek van egy működő vállalkozása, 3 masikat pedig próbál beindítani, Szerinted itt fog levelezni?
2016. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Egy házunk van, amire ugyan költöttünk 18 milliót vételárral együtt, de eladható értéke kb 14-15 millió, de van rajta 4 millió ft hitel, így ennek a nettó értéke kb 10 millió ft. Ezzel felül kb 2 millió ft megtakarításunk van. De mivel ez a férjemmel közös vagyon, így nem tudom, hogy egyáltalán jogos-e, hogy ide írtam. Egyébként én nem érzem, hogy hű de gazdagok lennénk. Nem vagyunk csórók, de azért hasra sem esek ettől a vagyontól.

Munkából szedtük össze ezt a pénzt, illetve 2,5 millió ft-ot a férjem örökölt, a szüleim pedig 2 milliót adtak, mert 15 éven át raktak egy megtakarítást nekem.

Férjem 28, én 26 éves vagyok.

2016. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező papíron (biztosítás szerint) 36,8m érő házunk van és 5m hitel, felfogásod szerint 31,8m a vagyon, de a házat még 10m-ért sem veszi meg senki.
2016. júl. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy 20 milliós lakás fele (el is menne annyiért, de nem akarjuk eladni, hiszen csak tavaly vettük), plusz kb 4 milliós megtakarítás. Autó van, 10 éves, de semmi baja.

Munkából félretett pénzből van minden, 12-13 év alatt gyűlt össze, és kamatozott. A lakás másik felére valót megörökölte az asszony.

2016. júl. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
melyik városban van 38M-os ház amit 10-ért sem visznek? azért ott érzésre valami komolyabb gond is van, nem?
2016. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!