Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal, ilyenkor mit lehet tenni?

Paypal, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Még kb egy fél éve regisztráltam egy Paypal fiókot, hogy online vásároljak vele egy dolgot.

Regeltem, hozzáadtam a bankkártyámat, elfogadta, megvettem amit kellett és mivel úgy gondoltam nem lesz rá szükségem többet, így töröltem a fiókot.

Viszont most szerettem volna ismét hasonlóan vásárolni, regisztráltam újra, ugyanazt az e-mail fiókot használtam mint legutóbb, minden gond nélkül elfogadta, a fiók el is készült, viszont a kártyámat nem tudom hozzáadni, mert azt írja, hogy az már használatban van egy fióknál.

Ugye ez kizárásos alapon a törölt fiókom lesz.

Bár már ez is fura, hogy akkor ugyanazzal a mail címmel tudtam regelni, szóval az nem maradt benn a rendszerükbe, de a kártyám adatai igen?

Illetve a lényegi kérdés: ilyenkor mi a teendő, hogy tudom hozzáadni a kártyámat, ha egyszer ezt írja ki?



2021. aug. 23. 08:21
 1/1 Z válasza:

Kérdezd meg tőlük:

[link]


"Alternatív megoldásként, ha nem tud bejelentkezni a PayPal fiókjába, felveheti velünk a kapcsolatot az enquiry@paypal.com. A fiók biztonsága érdekében előfordulhat, hogy csak e-mailben történő kapcsolatfelvétel esetén tudjuk megvitatni az általános információkat."

"Ha fiókspecifikus kérdése van, kérjük, látogasson el hozzánk, velünk hogy telefonon kapcsolatba léphessünk velünk, hogy megerősíthessük személyazonosságát.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy ügyfélszolgálatunk csak angol nyelven érhető el."


Ha jól értettem akkor emailben lehet magyarul érdeklődni, telefonon csak angolul. Ez rajtad múlik innentől.

Remélem tudtam segíteni.

2021. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!