Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Alibabáról rendelek Paypal...

Ha Alibabáról rendelek Paypal fizetéssel és én előre kifizetem a termékeket és ha a termék valamilyen oknál fogva nem érkezik meg mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Vissza tudom fordítani a tranzakciót a PAYPAL-en? Ha igen, hogyan? Csak mert ezekkel elkerülhetőek lennének a csalások, hogy előre fizetsz és nem küldik a csomagot.

Köszönöm a válaszokat :)



2019. dec. 7. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Paypalnál és az Alinál is lehet disputeot indítani
2019. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Alibabánál is lehet? És ezt maga az oldal bírálja el?
2019. dec. 7. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Alibabán nincs paypales fizetési lehetőség.

Ha nem küldik a csomagot vagy nem kapod meg, akkor írsz az ügyfélszolgálatnak és visszafzetik.

2019. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most írt egy cég hogy Moneygrammal kellene fizetni, itt esélytelen hogy visszakapnám a pénzem egy csalás esetén igaz? Szerintem az Alibaba oldal használatán kívül próbálnak nekem eladni valamit. Valami jó tanács ezekre az esetekre? Hogyan tudnám kiszűrni a csalókat, vagy megtalálni a korrekt boltokat?
2019. dec. 7. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!