Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A CAKE kriptopénz lekötése a...

A CAKE kriptopénz lekötése a legjobb biznisz?

Figyelt kérdés

A pancakeswap CAKE tokenjét ha lekötöd, évi 92%-ot kamatozik. Ez elméletileg valós, szépen hoz is az embereknek. Ha két évig bent hagyod, és a token árfolyama a 30%-ára esik, akkor is a pénzednél vagy.

Mi a véleményed erről? Milyen buktatókat látsz?


Itt nem feltétlenül az érdekel, hogy összeomlik a kripto piac. Oké, ez lehetséges, de én inkább arra gondolok, hogy a pancakeswaposok lelépnek, vagy meghackelik őket, vagy ilyesmi.


Az ne írjátok, hogy lufi az egész, mert az más megközelítés.



2021. aug. 23. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Shitcoin ez is. Rizikó belefektetni.
2021. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne shitcoin?
2021. aug. 23. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Első válaszoló nyílván lóf.aszt sem ért a cryptohoz ha egy napi 600 millió $ forgalmú exchange saját tokenjére azt mondja hogy shitcoin, aminek nem mellesleg 10 milliárd $ a market capje jelenleg.
2021. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Én most, hogy úgy-ahogy visszapattant minden, eladtam 22 dolláron, összesen 170 tokent. Örülök, hogy nagy bukó nélkül otthagyhatom végre a BSC-t.

A CAKE sikere azon múlik, hogy a BSC shitcoinok mennyire pörögnek. Szerintem ennek a hullámnak a vége felé vagyunk, én kiégtem tőle, nem tudom elhinni hogy ebben a BSC fostengerben ennél sokkal több van. Meg is lepett, hogy visszatért.

Írod, hogy akkor is a pénzednél vagy, ha 2 év alatt 30%-ára esik. Ez a shitcoin szférában semmi. Ennél már maga a CAKE is zuhant nagyobbat pár hét alatt 40 fölül 10 alá. Az "akkor is pénzemnél vagyok" kifejezést húzd ki a szótáradból, és fogadd el hogy kaszinózol. Ha nyersz, sokat nyersz, ha buksz, sokat buksz.

Persze most hogy kivettem, és ezt leírtam, tuti jön a 10x :)

2021. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3 A CAKE a shitcoinok királya, pontosabban keresztapája, akinek a forgalom x százalékát leadják :)

A PancakeSwap a shitcoinpalota. Egyetlen értelmes projekt nincs rajta, ellenben végtelenül addiktív kaszinó. Nincs azzal semmi baj.

2021. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Emiatt tartok kicsit tőle én is.

Az ethereum 2.0 elég sokat dobhat az ethereumon, a cardano hálózat okosszerződései pedig megint csak meg fogják osztani a közösséget, lehet hogy a BSC háttérbe szorul. Kérdés, hogy a következő 1 évben, ha még a sava-borsa hátra van a bull runnak (ez is kérdés), akkor tud-e 3-4X-et nyomni, mert úgy a kamattal elég szépet hozhat/na.

2021. aug. 23. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Azon túl, hogy kevés értelmes project van az egész bsc-n a pancakeswap egy jókor jó helyen lévő, sunyi, hozzánemértő, balf*sz társaság terméke, akiket idővel remélhetőleg letaszít a trónról valamelyik alternatív bsc dex, ebből a szempontból valóban shitcoin a tokenjük. Persze ettől függetlenül jelenleg pörög a biznisz, szóval lehet rajtuk pénzt keresni.
2021. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: Azért az még odébb van, hogy az Ethereum 2.0-n vagy a Cardanon a BSC-hez hasonlító aktivitás legyen. Ez akkor lesz lehetséges, amikor lesz rajtuk sharding, és/vagy sokat gyorsulnak az ilyen Arbitrum, Optimism féle rollup-ok, de ez többéves távlat. Addig maradnak a gagyi félmegoldások mint BSC vagy Polygon. De ha valaki tud értelmes, nagy kapacitású, olcsó tranzakciós díjú blockchainen alakulgató shitcoin piacról, az ne tartsa magában. Stellar, Solana, Tron, Algorand stb, ezeken van valami érdekes?
2021. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, fogtam a coinmarketcap top 5000-es listát, platform coin-okra szűrtem és megszámoltam őket anyahálózat szerint:

2599 Ethereum

899 Binance Smart Chain

63 Binance Chain, ami a BSC elődje

52 Tron20

41 Polygon

34 Huobi

24 EOS

19 Neo

19 Solana

16 Avalanche

Tíz alattiakat nem írom ki, főleg noname hálózatok, csak a Stellar és a Fantom ismerős közülük, ez utóbbi is csak azért mert a Forma 1-ben reklámoznak. A lényeg hogy hatalmas szakadék van az Ethereum és a BSC után. Lehet nem lenne hülyeség körülnézni. Az Avalanche például most futott egy 5x-et pár hét alatt.

2021. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit csináltál végül? Augusztus óta igencsak megrogytak a nagyobb DEX tokenek, CAKE, UNI, SUSHI, lefeleződtek dollárban és satoshiban is... A Fantomos új DEX-ek mentek jól, és a Curve. Ez utóbbit nem teljesen értem, ha tippelnem kéne szorosabb kapcsolatban lehetnek pár ethereum rolluppal, és kezd feltűnni egy használható Ethereum reménye.
2022. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!