Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet megnézni hogy a...

Hol lehet megnézni hogy a kriptovaluták mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még a dologban, tanulok. De melyik oldalt kell nézni? Mindegyik mást ír. Van “hivatalos oldal” vagy van 10000 de mindegyik jó? 200 dolláros eltéréseket láttam. Illetve ha van egy kevés időtök leírhatnátok hogy milyen kriptovalutás oldalak vannak amiket a profik használnak és hogy miket tudnak?

2021. aug. 27. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a deviza/valuta. Attól függ az ára, hogy hol veszed. Lehet az otpben 350 az euró, erstében 352, mkbnál csak 348. Attól még mindegyik ugyanolyan euró. Pont mint a kriptónál.
2021. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Coinmarketcap.com
2021. aug. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Több ilyen oldal is van. A legnépszerűbb a coinmarketcap, de én például jobban szeretem a nomics-ot.
2021. aug. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A plus500 linkje nekem tetszik, de ott nehogy vegyél! Mióta a Binancen van a fő befektetésem azóta ott nézem.
2021. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Annyit ér, amennyit kapsz vagy adsz érte. Az meg attól függ, hogy akinél váltod, hogy váltja. Pont mint bármilyen pénzváltó.
2021. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!