Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy fog alakulni...

Szerintetek hogy fog alakulni a Ft-Euró árfolyam a következő 3-4 évben?

Figyelt kérdés

Tudom hogy senki nem lát a jövőbe, ezért kérdezem hogy "szerintetek". Létezik valamilyen prognózis ezzel kapcsolatban?

Visszaerősödik a Ft vagy tovább gyengül, esetleg marad ezen a kb 350-es szinten? Mire számítotok?


2021. szept. 2. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem Ft-ról Euroba váltani 400-600 Ft.

Míg Euroról Ft-ra 200 Ft.

2021. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem értek hozzá, de pont ezért szoktam pénzügyi elemzőket, gazdasági szakértőket hallgatni külünböző musorokban. 360-380 közötti árfolyamot prognosztizáltak többen.
2021. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. az lemaradt, hogy ezt 1 Eurora értettem.
2021. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem annyira éri meg euróban tartani a pénzem, és pár év múlva kivenni Ft-ként?
2021. szept. 2. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Az elsö hülyeséget ír, a kétfajta árfolyam közt nincs és nem is lehet túl nagy különbség.
2021. szept. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most az mnb kezdett alapkamatot emelni, szoval lehetseges hogy megall a forint itt, persze ha nem reccsen bele a gazdasag es utána vissza nem allitsak a 0-t. Ha befektetni akarsz akkor meg szerintem rossz ajton kopogtatsz. Sokkal jobb hozamokat el lehet erni massal
2021. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!