Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha utánvéttel küldök csomagot,...

Ha utánvéttel küldök csomagot, meg kell adnom a számlaszámomat, vagy létezik még olyan, hogy lakcímre továbbítják a pénzt?

Figyelt kérdés
Nem szívesen közlöm ország-világ előtt az adataimat. Az internetes vásárlásnál nem megfelelő árut küldtek és ezért a megbeszélés szerint visszaküldöm.

2021. szept. 3. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A bankszámlaszámoddal nem tudnak semmit sem csinálni, úgyhogy nyugodtan megadhatod.

Egyébként utánvétnél is lehet kérni lakcímre a postától.

2021. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, de sokkal később kapod meg a pénz, mintha utalással kéred. Nekem átvétel után 2 napon belül megjött a pénz a számlámra, míg postai úton majd 1 hét volt, ráadásul nem is voltam otthon mikor jött a postás, szóval még nekem kellett utána a postára szaladgálni.
2021. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg a postai kp-s az valamivel drágább, mint a bankszámlaszámos. A bankszámlaszámod a címzetthez nem fog eljutni, csak a posta kezeli.
2021. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!