Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 30 évesen 20 millió forint...

30 évesen 20 millió forint milyen?

Figyelt kérdés
Néha úgy gondolom, hogy nagyon jó, főleg ha a kortársaimat nézem… De igaziból meg egy normális budapesti lakásra sem futja belőle. Lehet, hogy a kortársaimnak sokkal több/kevesebb van, szóval igaziból fogalmam sincs milyennek számít ez manapság. Hitelem nincs, autóm nincs, örökölt pici lakásban élek. Szerintetek?

2021. szept. 4. 14:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
akkor mi értelme van, hogy van annyid és még csak használni sem tudod semmire? Egy növénynek jobb élete van nálad.
2021. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

1# ki írta hogy nem tudom használni semmire se?

Arra vagyok kiváncsi, hogy az átlaghoz képest ez milyen. Mivel nem látok bele mások pénztárcájába és befektetéseibe.

2021. szept. 4. 14:59
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Tess: jó!
2021. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%

"Arra vagyok kiváncsi, hogy az átlaghoz képest ez milyen. Mivel nem látok bele mások pénztárcájába és befektetéseibe"


Es mi bele latunk szerinted? Vagy az itteni 5-6 valaszolo penztarcaja alapjan szeretned eldonteni?

2021. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Ahhoz képes hogy van egy feleséged,gyereked,autód stb alapján tudunk dönteni
2021. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

google a barátod


[link]


"A népesség kb. egyharmada, több mint 3 millió ember él olyan háztartásban, amely semmilyen tartalékkal nem rendelkezik. Szintén egyharmad lehet azoknak az aránya, akiknek ugyan van némi megtakarításuk, de annak összege nem éri el a három havi kiadásuk mértékét."



[link]

10 millió forint már a felső 10%.

30 évesen pláne.

2021. szept. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
És nem lehet hogy bár nincs ennyi megtakarításuk, de 100milliós házban élnek? Én ilyet is sokat látok.
2021. szept. 4. 15:20
 8/25 anonim ***** válasza:
87%

Bőven átlag feletti.

De láthatod a saját magad példáján is, akinek van, az mindig a többet akarja, és soha nem tudja értékelni azt amije van.

2021. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%

Azért durva, hogy valakinek 30 évesen ennyi esze van.


"De láthatod a saját magad példáján is", hogy a pénzzel, az ész nem jár együtt.

2021. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
Ha nincs családod akkor kb semmit se ér.
2021. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!