Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » KRYZA network tokenről mi a...

KRYZA network tokenről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem meg egy videójukat ami 2021. aug. 9.-i feltöltésű ahol az oldalukat mutogatja, ami egy wordpress alapú oldal, de ezt el is mondja a pali. Nálam itt már elásta magát az egész, valami gagyi shitcoin komolytalan emberekkel.
2021. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hmm értem, csak sokan dicsérik őket, sok ígéret van, nem tudom hová tenni 😀
2021. szept. 6. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:

"Hmm értem, csak sokan dicsérik őket, sok ígéret van, nem tudom hová tenni 😀"


Minden humbuggal így van amit próbálnak felfuttatni.

Akik mögötte vannak nyilván fűt fát ígérnek, mert akkor fognak hasznot látni az egészből. Akiket bepaliznak rá, azok nyilván azt akarják elhinni hogy valaha busás hasznuk lesz ebből, és nem átb#sszák őket. Nagyon sokszor láttam már ugyan ezt a forgatókönyvet...


Kairos, Viddoo, Pi network, és még végtelenségig lehetne sorolni...

2021. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Ugyan ilyen magyar projekt a HVI (Hungarian Vizsla Inu) ők inkább jótékonyság felé mennek. Róluk vélemény, akinek van infója?
2021. szept. 6. 17:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Charles token az is magyar és az szerintem már komoly. Hvi-ból is lehet valami, van fejlődés mindig.
2021. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!