Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék pénzt?

Hogyan kereshetnék pénzt?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan kereshetnék pénzt 16 évesen, suli mellett?

Mielőtt még érkezne a válasz, hogy “munkával”. Még a nyári szünetben se vettek fel sehova, 18 év alatt. Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam a nyáron dolgozni.

Viszont most van 1,5 évem, ami alatt meg szeretnék keresni kb 700 000 forintot. Nem tudom ez mennyire reális, de mindent bele fogok adni.

Suliban 3-kor végzek minden nap, onnantól estig melózhatnék, mondjuk egy napi 5 órát, hogy tanulni is tudjak. Illetve a hétvégéken is mennék szívesen.

Szerintetek hol érdemes érdeklődnöm/próbálkoznom? Milyen munkákat kaphatok ilyen feltételek mellett?

Illetve, a munkánkon kívül, esetleg milyen módok vannak pénzt keresni? Minden tippet szívesen meghallgatok, további szép napot mindenkinek :)



2021. szept. 11. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsétterem. Oda szokták legtöbbször felvenni a diákokat, és általában rugalmasak is
2021. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Esetleg a Meló Diák? Nem tudnak segíteni?
2021. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Odamész a suli mellé, beírod googleba hogy pénz, ott is van.
2021. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Jövő nyáron is próbálkozz munkakereséssel. Esetleg suli mellett is vállalhatsz hétvégéket. Tanév közben kevesebb diák dolgozik és emiatt nagyobb eséllyel kapsz munkát egy diákszövetkezetnél. NE ADD FEL!



Online kérdőívek kitöltésével kereshetsz egy kis pénzt.

Ehhez csak egy megfelelő weboldalra kell regisztrálnod.

Az elkeserítő része, hogy 25 forintot lehet egy ilyen oldallal keresni naponta. Ez annyit jelent, hogy nem egy, hanem 100 kérdőíves oldalra kell regisztrálnod. Ha minden oldal hoz 25 forintot, akkor elméletileg megvan.

Gyakorlatilag nem hiszem, de ha nagyon elkeserítő a helyzet, akkor érdemes kipróbálni.



Használt, porosodó, szükségtelenné vált holmijaid eladod.

Ez is hozhat pár ezer forintot. MINDEN FORINT SZÁMÍT!



Néha kérj anyukádtól egy kis pénzt valamire. Ne költsd el, hanem rakd el. Ezzel is közelebb vagy a célodhoz valamennyivel. MINDEN FORINT SZÁMÍT!



Kérj karácsonykor ajándék helyett pénzt.

Legalább a családtagoknak sem kell azon aggódniuk, hogy melyik felesleges marhaságot vegyék meg ajándéknak. Tudni fogják, hogy neked pénz kell, amit értelmes dologra szánsz gondolom.



Indíts adománygyűjtést, ha nagyon kell a pénz.

Találj ki valami frappánsat. Nem kell, hogy szomorú történetet adj elő.

Javaslom, hogy az angol nyelven beszélőket célozd meg, mert ők jóval többen vannak és a nyugati országokban kevésbé árérzékenyek, könnyebben lehet belőlük pénzt kicsikarni. Példa: The Million Dollar Homepage



Amikor én sulis voltam, az egyik osztálytársam vállalt beadandó írást 1500 forintért. Ennek már 5 éve, vagyis akkor még többet ért valamivel az a pénzösszeg. Esetleg ha jó vagy egy tantárgyból, akkor korrepetálhatsz valamennyiért. Javaslom, hogy a rendes magántanárok óradíja alatt árazz. Máskülönben a rendes magántanárhoz fognak menni inkább, mint hozzád.



Meg kell ragadnod minden lehetőséget és akkor meglehet a pénz.

Tudom, hogy a tanácsaim a kéregetésről szolnak leginkább, de igyekeztem konkrétabb és egyszerűen is megvalósítható ötleteket adni.

Ha esetleg kellenek még ötletek, akkor írj és még gondolkodom rajta. :D

2021. szept. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mihez konyítasz?
2021. szept. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értek a telefonokhoz. Mármint nem nyomkodni őket. Régebben akartam venni, és rengeteget nézelődtem a piacon, nagyon sok gyártóról megtudtam. Szóval egy elektronikai gyárban tanácsadónak, vagy tudjátok az az ember aki rohangál és mondja ki mit vegyen, annak elmennék😂.

Ezen kívül jól tudok angolul.

Értek még a barkácsoláshoz is, növényeket is termesztek de kb ez minden.

2021. szept. 15. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Kicsit iFixiten is nézz körül szerintem!
2021. szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ezen agyaltam szinte ugyan abban a helyzetben vagyok mint te. Bár dolgoztam de otthon saját magunknak. Én is nézegettem diák munkát bár Így téli szezonra nem tudom mennyi munka lesz. De ajánlom figyelmedbe a prodiákot az atlasz szövetséget meg a melódiákot. Én is ezeken az oldalakon nézegettem a munkákat találtam is, már csak meg kéne valósÍtani :D Sok sikert!
2021. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!