Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha sikertelen a csomag kézbesí...

Ha sikertelen a csomag kézbesítés, de nem hívtak fel,nem is hagytak értesítőt, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szolnokra kértem csomagot a koliba,reggel jött egy sms,hogy a mai napon 8-17 között érkezik a futár és előtte telefonon felhív. Ebből semmi nem valósult meg.Itt ültem a szobában,nem hozták, meg oda van írva a csomagkövetéshez,hogy "ügyfél kérésére későbbi időpontban kézbesítés"??? mikor? nem is beszéltem velük...

17:00 után pár perccel lementem a portára, azt mondták,egész nap nem is volt itt a futár és valszeg csak nem volt kedve jönni,ezért jelölte azt, hogy sikertelen volt. Ráadásul már fel sem tudtam őket hívni,mivel pont 5 óráig volt az ügyfélszolgálat... Ilyenkor mi az anyám kínját csináljak? Értéknyilvánítás van a csomagon,anyukám küldte nekem, jó sokat kellett ráfizetni ,holnap menjek be zárás előtt a postára? gondolom ugyanezt fogja csinálni holnap is,mint ma...



2021. szept. 14. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap hívd fel öket és mondd el, mi a probléma
2021. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dettó, csak egy pár évvel később. Szolnokra rendeltem csomagot, MPL hozta volna. Ma reggel jött az üzenet, hogy 8-17- ig megjön, semmit se csináltam egész nap mert azt vártam. Majd a nyomonkövetésnél látom, hogy sikertelen kézbesítés, ügyfél kérésére később szállítva…. Senki nem jött, egész nap a telefont vártam és a csomagot. Semmit nem kértem, hogy hozzák később. Úgyhogy már lényegében a hócipőm is ki van velük. Elég drága csomag amúgy is, előre van fizetve és szórakoznak velem meg az időmmel.
jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!