Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért olyan hülyék az emberek,...

Miért olyan hülyék az emberek, hogy állam papírba rakják a pénzüket és még ajánlják is?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 05:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
9# ez szép, de elsülhetett volna fordítva is. A 10-es válaszoló tök jól leírta, hogy miért.
2021. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem arra célzok, hogy vállaljanak az emberek magas kockázatot. Hanem lehetne külföldi blogot is venni. Hirdetésekből több pénz jönne mint állampapírból. És nem kell sokat foglalkozni se vele. Ilyen befektetésekre gondolok
2021. szept. 25. 11:47
 13/15 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon nem érted az embereket kérdező.

Aki idejön kérdezni, annak a 95%-a olyan, hogy csak a bankbetétet ismeri.

Nekik pont egy szinttel jobb az állampapír.


Majd ha azt a szintet meglépte, akkor lehet másban gondolkozni később.

2021. szept. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Külföldi blogot venni"

Ahaaa aztán melyiket?

Aztán kifogja gyártani hozzá a tartalmakat, hirdetéseknek kiadni?

Biztos hogy megmarad? Stb

2021. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
95%
Örökségből lett 20 millió forintom tavaly. Jövőre diplomázom és elkezdek majd teljes állásban dolgozni a jelenlegi gyakorlati helyemben. Így cirka 2 évre alacsony kockázattal biztonságban akartam tudni a pénzemet. Ezért állampapírt vettem. Nekem megérte. Úgy néz ki bogy jövőre veszek egy kis panelt és kiadom albérletbe.
2021. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!