Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mièrt mondta, hogy adjak...

Mièrt mondta, hogy adjak kenőpènzt?

Figyelt kérdés

Jelenleg csinálom kamionra a jogosítvànyt egy iskolánál. Nem tudom mennyire normális, de csupán 4 alkalommal vezetek a vizsga előtt. Most a második alkalommal azt mondta a tanár, hogy ha szeretném, akkor adjak X összeget majd a vizsgáztatònak, persze ne mondjam senkinek de így pàr hibával elnőzebb lesz. Mert amùgy is, ha megbuktat szinte ugyanennyit kellene adjak a sulinak, hogy ùjra vizsgázzak.

Teljesen meglepődtem ezen, lehet nàluk így megy, és ha nem lesz kenőpènz tőlem,akkor tuti megbukok. Vagy annyira rosszul vezethetek, hogy enèlkül nem sikerülne?

Azòta ezen kattogok ès nem tudom eldönteni mit csináljak.

Egyèbkènt nő vagyok, 5 ève vezetek kisautòt es nem vagyok rossz sofőr. Párommal szeretnènk majd menni nègykezesbe dolgozni.


2021. szept. 25. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ez így mukodik.
2021. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Jogsit elég régóta így szereznek az emberek ebben az országban. Nekem is mondták 20 évvel ezelőtt, akkor sem volt már újdonság.
2021. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ja, akkor ne vegyem magamra ?!:))

Én màr teljesen besèrtődtem, hogy annyira bènának tart, h enèlkül nem sikeülne?

Ezek szerint ehhez vannak szokva, szòval ha nem fogok fizetni, sok jòra nem szàmíthatok.

De alapbòl sokallom az összeget :/

2021. szept. 25. 14:27
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Egy tízes most a díj / vizsga
2021. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, mennyi most egy kamionos jogsi, mennyi az az összeg, amit sokallsz?
2021. szept. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Mennyit kellene fizess, mennyi lenne a vizsga? Nem sértésként, de, ha nem vagy még elég profi, inkább vegyél még pár órát, minthogy balesetezz és megölj másokat, vagy magadat.
2021. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Már rég így működik, azért van ennyi hülye az utakon.
2021. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
20.000 szokott lenni budapesten lenni a dija, ha kocsog vizsgabiztos akkor kenopenz nelkul nem nagyon lehet atmenni
2021. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Maga a suli 200ezer, a vizsgadìj 20 ès úgy mondta, hogy ha egy 100euròst adnèk a vizsgabiztosnak, akkor elnèznè a hibákat.

Sajnos legtöbb helyen ennyire tanitanak, ugyis majd a pàrommal fogok megtanulni jobban,mielőtt munkába àllnèk.

2021. szept. 25. 16:19
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Az durva, tőlem 2 hete is egy tízest kértek, vagy a vizsga nem fog sikerülni. Az pedig nem vészes.
2021. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!