Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elméletben lehetséges úgy...

Elméletben lehetséges úgy letenni a forgalmi vizsgát hogy nem fizetek kenőpénzt?

Figyelt kérdés
Tudom hogy 5-10 éve még nem volt annyira divat, de most azt hallom mindenkinek fizetnie kell.
2017. aug. 20. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Gyakorlatban is. Semmit nem kell fizess, ha tudsz vezetni. Ezt a kenőpènz marhasàgot azok terjesztik, akik balfa*ok.
2017. aug. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el vezetni, eddig az oktatóm nem utalt ilyesmire.
2017. aug. 20. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezen a környéken én sem hallottam még ilyet. Lehet máshol van kenőpénz,ki tudja. De eleve nem adnék,mert ha nem tudok vezetni ,ne a pénz miatt legyen meg a jogsi.
2017. aug. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Első maximálisan igazat mondott
2017. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Az első igazat ír, de... nálam pl forgalmi vizsga előtt, amikor beálltunk a parkolóba azt kérdezte az oktató, amikor a vizsgabiztos még nem volt ott, hogy "hoztam pénzt?" :D Ez 2007-ben volt...
2017. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Kenőpénz nélkül másodszorra átmentem 2 évvel ezelőtt. Elsőre azért nem, mert annyira izgultam, hogy nem adtam elsőbbséget egy helyen, mivel nem raktam fejben helyre a dolgokat az izgalomtól, ami automatikusan egyből bukta.

Szóval nyugi, nem kell plusz pénzt fizetni, hogy átengedjenek.:)

2017. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

Nálam vizsga elején közölte a pasi, hogy ma eddig mindenki átment és még 5 vizsgázója van, de csak 1-et engedhet át, ha nem hibázok még átmehetek. Hát nem mentem :)

Később mondta csak viccelt indulásnál...

Elkalauzolt egy olyan helyre, ami még sosem láttam, mondta eddig hibátlan nézzünk egy parkolást és irány vissza. Leparkoltam, vagy 40 autó közé, majd közölte ezen a helyen nem lehet parkolni, mert építési terület, csak kivan dőlve a tábla, de ott van a bokor tövében nézzem meg. Tartottunk 5 perc szünetet felugrott valami papírokért a lakására, majd közölte ez bukó hiba volt!


Második alkalomnál előttem egy rejtett munkaerő volt, vizsga végén a parkolóban nekiment a virágcserépnek, vizsgabiztos közölte bukta a srác meg a vizsgabiztos címét közölte, erre átment. Megint megbuktam, nagyon ideges volt a pali, 30 -as táblánál kb. 29-el mentem közölte ez 1 hibapont vezessek dinamikusabban, vagy bukta... erre 31-be csúsztam = INSTANT BUKTA gyorshajtás!


3-adszorra útszűkület állt a busz, de belóg az útra, jeleztem és óvatosan megelőztem = INSTANT BUKTA! Ezen kívül volt 1 hibapontom.


4-edik alaklom ugyan itt, szintén ott áll a busz megálltam mögötte, most másik biztos volt, szerinte ez a forgalom akadályozása = INSTANT BUKTA! Előzni kellett volna, hiába nincs hibapontom ez bukó hiba!


5-ödikre 2 vizsgabiztos volt 3-as és 4-es, megint a szopós buszmegálló fele mentünk, de most nem volt ott a busz =hibapontmentes vizsga, mint az elméleti rész, csak az elsőre :)

2017. aug. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem eddig minden ismerősöm kenőpénzzel ment át. Pedig tudnak vezetni. Egy kis valami szarságon simán meghúznak h fizess még pótórákat meg vizsgadíjat.
2017. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elsőre átmentem, kenőpénz nélkül. Tudtommal senkinek nem kellett fizetnie, a legtöbb ismerősöm mégis elsőre átment, néhány volt akinek újra kellett próbálnia. Nem is hallottam ilyen hülyeséget eddig, hogy kenőpénz nélkül nem engednek át.
2017. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!