Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben az esetben?

Akitakarsz kérdése:

Mit tudok tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

eBay-en fent van pár cuccom, köztük egy nagyon jó állapotú német II.VH-s sisak, eredeti belsővel. Most vették le harmadszorra a hirdetést, mert "Náci jelképet és a háborút dicsőítem" (nagyjából ezt írták).

A sisak egy egyszerű német sisak, feketés színnel. Se matrica se semmi nincs a hirdetésben. Mindig írtam nekik hogy nézzék meg hogy hol van bármilyen náci szimbólum és ha találnak akkor mutassák meg nekem is, mert én qurvára nem látok semmit. Most azon gondolkodom, hogy felteszem negyedszerre és elküldöm nekik a linket is, hogy: Tessék, itt van. Miért dicsőít ez bármit is?


ja amúgy az enyémen kívül meg van még 400 másik is, valamelyiken SS-es matrica. Azt nem törlik....



#eBay #II. világháború #online kereskedelem #német sisak #b@sszákmeghogyekkorabarmok
2021. okt. 5. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Irj a sisak leírásába valami olyan szöveget, hogy

A II világháborúban angol hadsereg elterelésként használta... Tuti fent marad..:)

2021. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hirdetés teljes szövegét szó szerint bedobhatnád ide.
2021. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!