Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet átverni valakit...

Hogyan lehet átverni valakit crypto platformon?

Figyelt kérdés

[link]



Pl ezen. Van egy közvetett ismerős. De én nem bízom benne. Nem igazán ismerem. Az ismerősöm ismerőse. Alapvetően otp planétában van a pénzem, azt ismerem. Erről nem tudok semmit és nem is terveztem itt semmit, mert nem bízom ebben a platform bán sem. Mondtam az illetőnek, hogy kipróbálhatjuk, de nem saját pénzzel. Mivel Ő nagyban nyomja 10000-20000 dollárral, így mondta, hogy kérjek egy gyűjtőkódot az ügyfélszolgálattól és az alapján átutal 200 dollárt és megmutatja mi és hogyan működik. Szóval megmutatta mit kell és mikor csinálni. Lett is kb 25% haszon negyed óra alatt. Viszont most felajánlotta, hogy menjünk be nagyobb piacra, ahol 5000 dollár az alsó limit. Ad 2000et és rakjak be 3000et mellé. Nekem nem tetszett az ötlet. Szóval nem csináltam. De aki ismeri ezt, miért éri meg ez neki? Illetve, hogyan tud átverni valakit ezen keresztül. Kíváncsi vagyok.

Nagyon gyanús sztm ez.



2021. okt. 10. 01:19
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia.Én nem igazán értek az ilyenekhez viszont néztem egy videót erről pár napja,lehet tud segíteni neked.

[link]

2021. okt. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A konkrét oldalt nem ismerem, de önmagában nem biztos hogy átverés, csak nagyon kockázatos. Lehet hogy nem ver át, és csak azért éri meg neki, mert "nagy tételben" kedvezőbb például a jutalék. Ebben a részében nem feltétlenül van átverés. Viszont kockázat van, nem is kicsi. Ahol negyed óra alatt 25 %-ot lehet keresni, ott ugyanennyit veszteni is lehet. Nem mondom hogy ne bízd rá a pénzed. De csak akkor, ha úgy is rá mernéd bízni, hogy feltegye a tippmixen. Egyszer keresett gyorsan sokat, oké. Egyszer én is nyertem a tippmixen. De semmi garanci nincs rá, hogy legközelebb megint be fog jönni neki.
2021. okt. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megközelítés hibás. Nem kell kitalálnod pontosan hogyan fog átverni, ahhoz hogy belásd, 2000 dollárt bízni valakire, akit alig ismersz, nem jó ötlet.


Lehet, hogy az oldal kamu, és gyakorlatilag lenyúlják a pénzt. Vagy "befektetik" valami shitcoinba, amit az ismerősöd pumpál. Millió módja lehet, hogy az egész 5000 dollár elvesszen, de ennek a 99 százaléka, a te tudtod nélkül, az ismerősöd egy másik fiókján jelenjen meg. Ő majd azt mondja, hogy szorri, ezt most bebuktuk, de valójában csak te buksz kétezret, ő meg nyer rajta.


Amúgy gondolkozz csak logikusan: ha a 25% negyed óra alatt fenntartható lenne, akkor egy ezresből 2 nap alatt milliárdos lenne valaki. Szóval a másik lehetőség, hogy az ismerősöd nem csaló, hanem szerencsejátékos. Pont olyan napot fogtál ki, amikor nyert, de a szerencse nem egyenlő a tudással.

2021. okt. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki neked adna ingyen penzt az rohadt gyanus. En nem beszelnek vele
2021. okt. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan tudása van hogy 25% garantált akkor mi szüksége van mások pénzére
2021. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

100% kamu lehúzás, erre a szót is kár vesztegetni. Semmilyen körülmények között ne utalj ennek a csávónak egy fillért se, mert megbánod. Ez az "ötezer az alsó limit, aggyá hármat, a többit majd én hozzáteszem" a legátlátszóbb trükk ami létezik.

Blokkold ezt a gyökeret, ne is dumálgass vele.

2021. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez valami trader cég lesz aki befekteti helyetted a pénzt ami aztán vagy bejön vagy nem... Ha érdekel ez az egész, szánj rá időt, Youtube tele van videókkal, oktatóanyaggal, rengeteg szakmai oldal jellemzően angol nyelven elérhető. Szánj rá időt és vágj bele. A legtöbb coin megtalálható a binance vagy a crypto.com váltón. Nem szükséges plusz fél ahhoz, hogy kereskedj. Mindenesetre nem javaslom, hogy tanulás nélkül belevágj, mert könnyen úgy járhatsz mint én. 400 dollárral gyorsan bevásároltam mert épp szimpatikus volt, meg mindenki ezt nyomta, gondoltam miért ne csak nyerhetek. Ekkor még olyan alap kifejezésekkel sem voltam tisztában mi az az ATH /all time high/, sikerült pont kifogni azt az időpontot amikor a coin az ATH-t döntögette, majd szépen be is zuhant és jelenleg is minusz 100 dollárban van. Szerencsére azóta már jóval megfontoltabban csinálom, ez a vásárolt coin azóta is pihen, reménykedem benne, hogy előbb utóbb legalább 0-án ki tudok szálni ebből. A lényeg, ne bízz meg senkit, hogy kezelje helyetted a pénzed.
2021. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem trader cég, hanem egy random fogalmatlan balfékekre vadászó tolvajg*ci.
2021. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!