Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van az altcoinokkal?

Mi van az altcoinokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt valaki aki képben van a kriptovalutákkal?

Miért van az, hogy a BTC már nagyon közel van az új rekord árához, de az altcoinok (pl. LTC, ZEC, LINK, XLM) lejjebb vannak, mint pár hete amikor 53k $-nál járt a BTC?

Sőt, olyat is láttam a napokban, hogy a BTC felfelé ment, és szinte minden más lefelé (legalábis amiket én néztem azok közül mindegyik)



2021. okt. 15. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mibol gondolod, hogy az altoknak kovetniuk kell a BTC arfolyamat?
2021. okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Abból gondolom hogy amikor tavasszal-nyár elején lefeleződött a BTC értéke, akkor a többi kripto is zuhant.

Amúgy ezt mindenki tudja aki kicsit ért a kriptovalutákhoz, hogy a BTC húzza magával szinte az összes többit

2021. okt. 15. 19:57
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
De pont errol szol a kerdesed, hogy nem huzza. Ellent mondasz sajat magadnak.
2021. okt. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

10 hónapja minden nap figyelem a kriptovaluták árát.

És most látom először hogy nem mozognak együtt az altcoinok a bitcoinnal.

De nem tudom hogy miért nem

2021. okt. 15. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Udv a cryptoban :)))

Ird csak be a youtubera data dash alt coin season... Lesz par vidije, lényeg vannak idoszakok amikor az altok tulteljesitik a bitcoint es van amikor nagyon nem... Na most van a nagyon nem

2021. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából normális, hogy késve követik
2021. okt. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor külső pénz folyik a BTC-be, akkor húzza felfelé az altokat az ALT/BTC és ALT/USDT kereskedési párok arbitrázs matekja miatt. Teljesen igazad van, hogy 90%-ban ez történik, és alapvetően együtt mozog a piac, ha BTC nő minden nő, ha BTC esik minden esik. Zöld napok, piros napok.

Amit most látsz, az az altokból BTC-be fomózás / konszolidálás. Eladom az altomat hogy BTC-t vegyek belőle: alt megy le, BTC megy fel. Valahol ez a természetesebb a kettő közül, csak már annyira megszoktuk az ellenkezőjét, hogy nem is értjük amikor ez van.

Ha megnézed a BTC kereskedési volument, láthatod hogy annak ellenére vagyunk csúcsközelben, hogy a tavaszinál sokkal kisebb a volumen. Nem új pénz jön most a BTC-be főleg, hanem altokból menekülnek BTC-be a népek.

2021. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És nem jönnek rá hogy az altokkal ugyanúgy kivárni kéne...
2021. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamatos hinta. Amikor megindul a BTC, abba teszik át a pénzüket, amikor megáll, akkor tolják vissza az altcoinokba. Szoktam figyelni, ha elkezdenek meglódulni az altok, akkor az már előre jelzi a BTC árfolyamesését. Ha a hintázó tömeggel tartasz, akkor kereshetsz rövid távon, akár nagyobb ütemben, mint hosszú távon.
2021. okt. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én eddig mikor észrevettem pont leállt így felhagytam vele.

Csak buktam rajta mindig egy picivel kevesebb lett. Bár az elgondolkoztató amikor negy éve próbálhattam egy darabig, vettem néhány dollaert néhány BNB-t hogy olcsóbb legyen a váltás..

2021. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!