Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » MI lenne a legjobb marketing...

MI lenne a legjobb marketing stratégia a saját könyvem propagandájához?

Figyelt kérdés
Szűkös a büdzsém nagyon. max 100 000 HUF ot tudok az offline marketingre szánni. Jövő január/ februárban. ( direkt karácsony után) Amit ingyen lehetett már meg léptem, mint pl. saját blogok, van 3 facebook csoportom is, amin majd tolni fogom ezerrel, de hogy őszinte legyek, nehezebb az embereket bevonzani a nyilvános csoportba mint gondoltam. 3 csoport össz taglétszáma 750 ember. Nyilván Januárig még feljebb fog menni, de azt hittem hogy 6 hónap alatt ( 4 hónapja kezdtem) felfog szaladni ezres nagyságrendre, aminek ha csak a 10 százaléka veszi meg akkor már kis profitom lesz) de nem. Pedig mindennap vannak új posztok. Így kell még extra. arra gondoltam, hogy szórólapokat csináltatok meg kivennék óriásplakátot vlaami forgalmas helyen 1 hónapra pl pesten a Fény utcai piacnál.

2021. okt. 21. 10:20
 1/7 anonim válasza:
74%
Nem értek hozzá. De moly oldalt ismered?
2021. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Moly.hu-n is lehetne promózni, pl zónákban írni egy karcot róla, nyereményjátékot csinálni hozzá, vagy kihívást (sokan már azért megveszik, hogy kihívás után plecsnit szerezhessenek), vagy van sok booktuber is a magyar youtube-on, esetleg néhánynak elküldeni a könyvet ingyen, cserébe csináljanak róla egy videót.
2021. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

thx mindkettőtöknek.

Ez a Kihívás ez mit takar?

2021. okt. 21. 11:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg Tiktokosokat, illetve könyvértékeléssel foglalkozó social média szereplőket rávenni, hogy ajánlják a könyved, illetve a könyvel kapcsolatos tartalmakat pl Tiktokon is megosztani. Emellett talán wattpadra is felrakhatnád az első 10 oldalt, hogy aki neki áll az kedvet kapjon a vásárláshoz
2021. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Molyon lehet indítani kihívásokat, aminek a teljesítéséért kitüntetést/plecsnit lehet szerezni. Van, aki gyűjti ezeket, és a kihívás miatt elolvassák a könyvet, kedvet kapnak hozzá. A kihívásoknak általában kikötése a csillagos értékelés, ritkábban a szöveges is. Ha pedig sok jó értékelés van a könyvről, annál valószínűbb, hogy sokan elolvassák majd.

Továbbá csatlakozom a négyeshez, social media szereplőket kell megkérni, hogy promózzák.

2021. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi 5-ös a social mediában otthon vagyok, azonban és ez lényeges írói álnéven fog a könyv megjelenni. ehhez a fiktív személy profilja már meg van ( lásd 750 főt tömörítő csoportok) a magam személye elég aktív a social mediában ( sok nagy taglétszámú csoportban több 100-as 1000 res like ok jönnek) és majd magamat akarom ajánlgatni. külsőst azért nem kérnék meg mert akkor felesleges lenne az írói álnév. ( ez egykötetes könyvről van szó, amire egy álnév tökéletes one man show) most várom a regisztráció eredményét az artisjustól
2021. okt. 21. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen témájú könyvről van szó? Milyen árkategóriában kapható?
2021. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!