Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szedjek össze 2009...

Hogyan szedjek össze 2009 áprilisig 250 ezer Forintot?

Figyelt kérdés

2008 december van, nics semmilyen bevételi forrásom, félretett pénzem. Állás keresés folyamatban, de végzettségemhez mérve a fizetésem, akkor is csak 90 ezer Ft körül lehet (ha legálisan, normális munkát végzek) Mellékállásra nem sok esély látok, mert hozzá kell számolni, hogy csupán ebből a faluból a városba beingázni 3 óra naponta. Egyébként minden szélsőségesnek tűnő ötlet is érdekel. A végcél az, hogy április 1-re odaérjek valahogy Krétára és egy hónapig el tudjam ott magam tartani. Lehet, hogy nem is készpénzre van szükségem, hanem más eszes megoldásra a kijutáshoz?


Minden ötletet, véleményt várok.


2008. dec. 12. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
végzettség/életkor/nem?
2008. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
menj au pairnek Kretara. kapsz szallast, kajat, penzt.
2008. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

27 éves nő vagyok, eladói, titkárnői végzettségem van. Az auperes válasz nem is rossz, ugyanis arra nem csak szezonban van esély, de Krétán turizmusból élnek, ilyenkor az ottani görögök nem dolgoznak, szóval rengeteg a szabad munkaerő most. Azért utána járok. Akkor már csak a repjegyet kellene fizetnem, az igaz. Amúgy április egytől is azért kéne ott lennem, hogy helyben kezdjem el keresni az állást. Ebben az időszakban ugyanis nehéz innen hazánkból előre lefixálni szezonra a munkát. Persze ezen is dolgozok azért, de ha nem jön össze, pénzre van szükségem a kijutáshoz. Ha ott és akkor kezdem el keresni a munkát, akkor krétai árakon kell magam eltartani az első fizetésig. Szóval kell a 250 ezer. Köszi az auperes tippet. Eddig nem jutott eszembe, hogy nem csak Londonban létezhetnek auperek :D.


Nagyon várok minden további ötletet is. Mindent bevetek. Köszönöm.


(Mivel alkatom diktálja, egy görög manager tegnap óta minden áron azzal fűz, hogy menjek a night clubbjába dolgozni konzum lánynak, de nem merek, nem akarok bajba keveredni véletlenül. Viszont ott havonta tudnék félretenni 250 ezer Ftot azon kívül, hogy megélek)

2008. dec. 13. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Konzumlánynak ne menj semmiképp, azzal már sokan pórul jártak!

Esetleg az iwiw-en próbálj keresni Krétán élő magyarokat, hátha ők tudnak segíteni neked. Meg vannak fórumok külföldön élő magyaroknak, azokon is kereshetsz ismerősöket, barátokat, akik aztán a munkakeresésben is segítenek.

2008. dec. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van gondom, hogy ott hogy találok állást és szállást, teljesen ismerem a környéket, dolgoztam már ott. Vannak görögöket is onnan, meg itthonról is van már utitárs is, nem is egy. Az én gondom az, hogy ott kell legyünk szezon elejére, és nem tudom miből vegyek repjegyet, meg miből húzzam ki az első fizetésig. Ahhoz pénz kell. Pénz kell a biztosítások megkötésére is meg rengeteg mindenre egy félévre szóló utazás előtt.
2008. dec. 14. 12:21
 6/8 anonim válasza:

ha szélsőséges ötlet is érdekel akkor lopakodj be a reptér kifutójára és mássz fel a gép kerekeihez

repülőjegy kilőve, bár nem tudom hogy hogy bírod a hideget XD

2009. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a kerdest pont egy evvel ezelott tettem fol, a megoldas az lett, hogy meg kijutas elott talatam egy allast egy hotel ettermeben, ahol mar megerkezesem napjan szallassal es kajaval vartak... az elso heten 4 csillagos szobaban laktam es az etteremben kajaltam... az elso honap utan meg jott a fizetes, amibol rogton vettem egy uj laptopot, most arrol irok, de mar Londonbol. annyi lovet osszeszedtem, hogy azota is abbol elek haha... szoval a kijutashoz eleg lett csak 60 ezer Ft... koszi a tippeket, minden jot
2010. jún. 30. 01:01
 8/8 anonim válasza:

figyelj babam latom mar két év eltelt lassan de en tudok neked egy jo munkat 11oratol reggel6 is ha erdekel

ird meg gumival csinalod vagy a nélül is szallas az van kaja az meg több élvezett meg az annyi h nemis lehet le irni hivj fel 0620 458 15 88

2010. aug. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!