Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SHIB...

Mi a véleményetek a SHIB (Shiba Inu) tokenről?

Figyelt kérdés

Még nyáron vettem belőle kb. 5 millió darabot (ekkor az ára kb. 0.0000053 euró volt), de kb egy hét tartogatás után eladtam, mert sokan mondták, hogy nem lesz semmi belőle és csak dogecoin hype-ot akarja meglovagolni.

Viszont az utóbbi hónapban 470%-ot emelkedett az ára, és most jelenleg 0.00003676 eurót ér egy darab.

Ezek alapján szerintetek lehet jövője?


2021. okt. 24. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
100%

Egy kalap szar sztem, de aki birja idegekkel altcoint venni annak sok sikert kivanok :)

Nekem szinte minden penzem btcbe van es tok leszarom h mikor merre mozog, tudom hogy hosszu távon csak felfelé mehet

Amikor altokkal kereskedtem akkor full stresszes voltam, nem tudtam hogy mikor adjak el mikor vegyek melyik hirforrast kovessem stb stb...

2021. okt. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
100%
Aki korán lépett és tartotta annak jó volt. Hogy emelkedni fog az ára továbbra is, abban biztos vagyok, de kiszámíthatatlan hogy milyen arányban növekszik eztán. Szerintem még az idén erős növekedése lesz, aztán jövőre talán mérséklődik és más tokenek jönnek fel. Legalább is én így gondolom.
2021. okt. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes, nem "kriptoellenes" válaszokat :)
2021. okt. 24. 20:00
 4/88 anonim ***** válasza:

Mostanában az egyik legszembetűnőbb példát erre a jelenségre a shiba inu nevű altcoinnál láthattuk, a kripto árfolyama többször is megugrott, miután Musk egy-egy képet posztolt shiba inu kiskutyájáról (Flokiról) a Twitteren.

(forrás: [link]

Ilyen apró dolgok is befolyásolni tudják a kriptókat; a lényeg hogy erősen befolyásos személy tegye meg.

2021. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
Van belőle 45 millió darabok. Mai nappal eladtam. Szépen kerestem vele. Fel van hypolva, mind dogecoin. Minimális pénzt tegyél bele, amit nem fáj ha elbuksz. De inkább olyan projektekbe tegyél, ami már valamit felmutatott vagy és jó a vezetése. Shiba coin mögött nincs semmi. Hbar coint tudom ajánlani vagy telcoint ha van idegrendszered! Ha nincs akkor vegyél btc-t vagy eth-t és ülj rajta. Ezek nem hiszem hogy valaha is tönkre mennek. Persze tőke garancia nincs semmire. Ne koszt pénzt költs rá.
2021. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:

Tehat amibe nem hittel amig akkumulalt honapokig most visszavenned egy hatalmas, kover zold gyertya utan?

Ez nem valami magabiztos kereskedesi strategia.

2021. okt. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:

Mivel hogy a semmiből ment több milliárdra, és amíg minden más szétesett ő tartotta a szintet 35 fele, most meg kitört ,Igen.

Lehet jövője.

Az alapja? Musk shillingjei.Ilyen egyszerű

Namost a lényeg, hogy aki most akar újdonsült kutya tokenekbe fektetni azzal a tudattal, hogy a semmiből az is több milliárd mc-re fog törni az legtöbbször seggre fog esni.(elveszíti a pénzét).

2021. okt. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 A kérdező kommentje:

Én most az utóbbi 3 napban csináltam vele 20 eurót. (56 euróért vettem 24.-én, másnap eladtam 66 körül. Majd megint vettem, azt meg ma adtam el 77 eurón.)

Nagyobb pénzeket inkább nem mertem bele tenni.

2021. okt. 27. 09:17
 9/88 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha jövőre adózol a nyereségre 30%-ot, akkor esel pofára.

Én inkább várok legalább 2022-ig, akkor már 15% az adó, és pontosabban addig, míg LEGALÁBB nem duplázódik az egyes kriptók értéke. De inkább tovább.

2021. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/88 anonim ***** válasza:
Amnesztia lesz... Szoval visszameloeg is 15 szazalek lesz, csak mondom...
2021. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!