Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SHIB...

Mi a véleményetek a SHIB (Shiba Inu) tokenről?

Figyelt kérdés

Még nyáron vettem belőle kb. 5 millió darabot (ekkor az ára kb. 0.0000053 euró volt), de kb egy hét tartogatás után eladtam, mert sokan mondták, hogy nem lesz semmi belőle és csak dogecoin hype-ot akarja meglovagolni.

Viszont az utóbbi hónapban 470%-ot emelkedett az ára, és most jelenleg 0.00003676 eurót ér egy darab.

Ezek alapján szerintetek lehet jövője?


2021. okt. 24. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy kérdező. Már régen írtam neked, hogy egy darabig - hosszú távon - még nőni fog. De te inkább shortolsz a kis haszonért. Aztán meg veszel jó drágán.

Én még a nyáron vettem, de ilyen magas áron már eszembe nem jutna venni. Biztos nő még egy darabig, de bármikor be is zuhanhat. Elég Musk egy beszólása, mint a tavasszal a bitco ellen, aztán azonnal bezuhan az ára. Ebben biztos lehetsz.

Amúgy meg nincs elég token, amit venni lehetne? Nem csak a shiba-n lehet(ett) pénzt keresni! Járd körbe, hogy mit ajánlgatnak most leginkább.

A solanat is előre jelezték a nyáron, hogy megugrik az ára, és úgy is lett! Nem csak shiba van a kriptók világában.

2021. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim válasza:
SCRT, OMG is menni fog rövidtávon. Aztán átrakom a hasznot ONE, SOL, MATIC valamelyikébe. Amelyik jó áron lesz.
2021. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim válasza:
Aug. 27-én vettem ~200k-ért 100.000.000 db-ot. 0.002165 ft/db volt akkor, most meg 0.02249 ft. Majd ha 50 fillér/db lesz az árfolyam, akkor csípek le a haszonból, de inkább egy forinton. Addig meg stakelem.
2021. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
#31 Nagyon kezdő vagyok még, nyár óta hold-olok kriptokat, és kb. egy hete kezdtem tradelni. Tanultam ebből legalább.
2021. okt. 28. 19:06
 35/88 anonim ***** válasza:

én akkor estem először seggre mikor tradeltem.

meg a legnagyobb OKEX meg Binanceon futottam slow rug scamekbe ( JFI, ICP, DMG, stb)

2021. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
Már esik is a mémünk, míg a legtöbb kriptó zöldben áll. Most kell venni.
2021. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
44%
Bennem nincs kétség affelől, hogy el fogja érni igen hamar a 0.0001 dolláros értéket, jelenleg szépen tartja a szintet, szerintem ez jó jel, és nemsokára megindul megint felfelé a menet, nem hiszem, hogy ilyen közel a 0.0001-hez feladnánk. Valószínű ezen a ponton is majd várható egy nagy visszaesés, mint pl. a májusi all-time high mostani elérésekor is (0.000035 dollár) de utána robbant csak be igazán. Én azt várom, mikor lesz elérhető a RobinHood-on, akkor ismét egy nagy spyke várható, azt érdemes kivárni. ;)
2021. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 A kérdező kommentje:
Akkor most sem éri meg shortolni, hanem várjam inkább hogy felmenjen? Bár én 0.0001-nél kiszállok. Ma még vettem 55 euróért
2021. okt. 30. 02:47
 39/88 anonim ***** válasza:

Hol jeleztek kedves 31 es a solanat a nyaron?

Ezek a twitteres influencerek bort isznak vizet predikalnak a 99 szazalek amit shilleznek scam

2021. okt. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
66%

Én mindig olyanokba fektetek 10-50 dollart amik fillerekbe kerulnek és egy idő után mindig felfutnak.

pl Defikből. De a kerdezonek ajanlom olvass sokat ezekrol neten kulfoldi oldalakon.

és nézd azért azt is h sok scam coin is van és nehogy abba fektess.

Nézz ki párat amik tényleg ilyen pár forintok és abba fektess valamennyit ne ész nélkül mindenbe. Aminek már felment az ára 4-5 ezer forintra abba már nem nagyon érdemes fektetni mert kevés hogy jelentős haszont hozzon.Én mindig ezt a taktikát követtem és nekem bevált.

Shibába szerintem már nem érdemes megvolt a nagy hype-ja így az már lefutott kör már nem fog annyit menni h megérje.

Elonnek is van egy cikke hogy ő csak BTC,ETH és dogecoinba fektet semmi másba.Az meg h néha a nevébe hypolnak egy két coint és felmegy az ára olyan hamar be is zuhan

2021. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!