Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a SHIB...

Mi a véleményetek a SHIB (Shiba Inu) tokenről?

Figyelt kérdés

Még nyáron vettem belőle kb. 5 millió darabot (ekkor az ára kb. 0.0000053 euró volt), de kb egy hét tartogatás után eladtam, mert sokan mondták, hogy nem lesz semmi belőle és csak dogecoin hype-ot akarja meglovagolni.

Viszont az utóbbi hónapban 470%-ot emelkedett az ára, és most jelenleg 0.00003676 eurót ér egy darab.

Ezek alapján szerintetek lehet jövője?


2021. okt. 24. 18:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
0%
De a kérdező még mindig a májusi buktához hasonlítja a mostani esetet, csak épp azt nem látja, hogy akkor az összes kriptó bukott, és egész más vmi miatt..
2021. nov. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
Na mivan shiba? Ki szallt ki plusszosan eski vesztett rajtaa?
2021. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
Én plusszosan szálltam ki ,mivel nem is léptem bele. Nem szeretek szarba lépni :)
2021. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
66%
:73: ügyes vagy honfitársam. Az ilyenek nem viszik az életben sokra. Nem próbálkoznak és nem is nyernek; maradnak a szürke átlagban.
2021. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
de próbálkozok, jelenleg is aktív vagyok több kriptóban, de nem fostokenekből
2021. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
ha valaki gazdag akart lenni a SHIBÁból akkor egy éve de maximum 2021 februárja előtt kellett volna belemenjen. ma is nyílnak ilyen retekágyak ,de sok sikert a befektetésbe! Tégy bele minél többet ilyen dogcoinokba!
2021. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:

Tisztelt Honfitársaim!


Nem érdemes ezen vitatkozni hogy ki vágott bele és ki nem. Különböző karakterű befektetők vannak. Van aki szeret kockàztatni (ez lennék én ) és van aki konzervatív irányvonalat követ. Lehet hogy SHIBA fostoken, attól mèg lehetett és lehet rajta keresni! Sőt más fostokeneken is. De itt így egymás torkànak ugrotok csak azért mert az egyik ezt gondolja a másik pedig mást gondol róla. Inkàbb osztanátok meg a tippjeiteket és segítenének egymást jó ötletekkel ( de mit is várok ebben a szétszakadt országban ). Vagy adnàtok mélyreható elemzéseket egymásnak, hogy az egyik mièrt száll bele egy SHIbA-a a màsik mièrt nem! Grrrrr

2021. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:

77-es! Te is ugyanezt teszed. A szónoklatod helyett adhattál volna honfitársaidnak tippeket, hogy mibe dugják pénzüket!

Bagoly mondja verébnek!

2021. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:

# 78


Próbáltam értelmesen de sajnos nem lehet. Ciao választópolgárok. Sok sikert a marakodáson!

2021. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
79%
Senki nem marakodik, csak te! Mi itt eszméket cserélünk! :) Neked meg sok sikert az új Mini Cummy Rocket Flokishiba Musk Token-hez!
2021. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!