Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi kelll ahhoz hogy bitcoint...

Mi kelll ahhoz hogy bitcoint csináljál?

Figyelt kérdés

Mivel nem vagyok egy informatikai zseni,meg nem is tanulom.

Az a kérdés,hogy hogyan bányászák ki az bitcoint meg egészet miként csinálják?

Meg egészet hogy kell kiváltani?

Kérlek normálisan válaszoljatok,ne legyetek tipikus 70 éves vén akitől megkérdezed hogy mennyi az idő,nehogy megmondaná hogy mennyi,hanem még rád förmed hogy miért ne hordasz órát?

[link]



2021. okt. 30. 07:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amugy erdekes, ugyanezeket beirva mindent megkaptam :) lehet megse megy a google hasznalata :))) szanalom
2021. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11

Persze,csak az a hülye aki keresi 2 ezerrel,de annyi nem mondanak hogy "így meg úgy kell" meg stb,meg többnyire csak annnyit mondanak hogy "hát áz á bitkoin hogy onján pínz,de nesze hülyegyerek azt se mondjuk el hogy miről mit kélne tudnod"...

(Nyilván az "diák az hibás,ha tanár nem magyarázza el az anyagot")

2021. okt. 30. 14:32
 13/18 anonim ***** válasza:

A válaszaid alapján azt érzem, hogy előbb-utóbb fogsz találni valakit aki segít neked bitcoint csinálni.


Te pedig boldogan el fogod utalni neki az összes pénzedet.

2021. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13

Amúgy nem unjátok már ezt az hülyeséget?

Mindenért nbe kell szólni,kérdésre nem is az megfelelő választ adjátok stb stb finomság...

Olyan lenne ha pár tudná értelmezni mit kérdeztem,és nem lenne annyira bunkó hogy beszóljon..

2021. okt. 30. 20:31
 15/18 anonim ***** válasza:

Segítséget kérsz és közben nagyon agresszív vagy. Aztán amikor valaki írja, hogy ez nem így működik, akkor még rákontrázol.


A csalók pont az ilyen emberekre nyelvére tudnak jól rábeszélni. Azt fogja mondani és ígérni, amit hallani akarsz és te pedig be fogod kajálni, mert nincsen meg benned a kritikus gondolkodás képessége.

2021. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15

Már bocs,nem én vagyok agresszív miközben már 20-szer kérdeztem meg hogy hogyan lehet vagy legalább hogyan kezdik el az bitcoin bányászatot..

Még én vagyok az hülye,hélepkételen meg stb..Azután még is osztját,azután én vagyok az agresszív?

De mind1,hiába veszekedni..

2021. okt. 30. 20:38
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most kíváncsiságból beírtam a Google-be, hogy "hogyan működik a bitcoin". Az első 10 találat MINDENT leír, ennél többet-jobbat mi sem tudunk.


Mi az amit konkrétan nem értesz?

2021. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem tud olvasni. Itt gyakorin meg visszanezni a kerdeseket meg annyira se tudja. Szoval egy kicsit retardalt a kerdezo, de amikor szembesitve van ezzel akkor hebeg habog
2021. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!